Ots Organik Kırmızı Mercimek 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Kırmızı Mercimek

Kırmızı mercimek Türk mutfağında önemli bir yere sahip. Çeşitli yemeklerde kullanılan kırmızı mercimek farklı koşullarda üretilebiliyor. Tüketiciler, satın aldıkları kırmızı mercimekle ilgili bazı problemler yaşadığını dile getiriyor. Bu problemlerin yaşanmasının nedeni ise mercimeğin doğal olarak üretilmemesinden kaynaklanıyor. Gastronomi şehri Afyon’da Ballıpınar firması olarak hizmet veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet kapsamında doğal olarak üretilen kırmızı mercimeği internet sitemiz üzerinden tüketiciye sunuyoruz.

Organik Kırmızı Mercimek Paketi

Kırmızı mercimek üretiminde çeşitli bitki ilaçları ve kimyasallar kullanılabiliyor. Kullanılan ilaçlar ise zamanla mercimeğin kalitesini etkiliyor. Organik kırmızı mercimek üretiminde herhangi bir kimyasal ya da ilaç kullanılmıyor. Doğal ortamda ve doğal koşullarda üretilen kırmızı mercimek, lezzetini ön plana çıkarıyor. Organik kırmızı mercimeğin rengi koyu oluyor. Aynı zamanda pişirme esnasında rahatsız edecek bir kokusu olmuyor. Organik kırmızı mercimek kısa sürede pişiriliyor. 750 gram paketler içerisinde satışa sunulan kırmızı mercimekte taş veya toz gibi maddeler bulunmuyor. Bu sayede kırmızı mercimek pişirilmeden önce temizlenmek zorunda kalmıyor.

Organik Kırmızı Mercimek Siparişi

Organik kırmızı mercimek sipariş etmek isteyenler Ballıpınar sitesi üzerinden sipariş oluşturabilir. Ballıpınar firması olarak içerisinde katkı maddesi bulunmayan mercimekleri site üzerinden satışa sunmaktayız. Mercimekler tamamen doğaldır. Kırmızı mercimek paketi açıldıktan sonra mercimeklerin uzun süre sağlıklı kalabilmesi için paket ağzı kapatılmalı, kırmızı mercimekler kuru ve serin ortamda saklanmalıdır.

İçindekiler:

Kırmızı mercimek

-

Besin Değerleri/100g.:

Enerji : 327 kcal

Yağ : 1,57 g

Karbonhidrat : 41,94 g

Protein : 25,81 g

Diyet Lif : 18,67 g


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler