Ots Organik Kuru Fasulye 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   35,00 TL

  • Vergiler Dahil: 35,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Kuru Fasulye

Kuru fasulye özellikle kış mevsiminde sık tüketilmektedir. Kuru fasulye açıktan alınabildiği gibi paketler halinde de alınmaktadır. Paket kuru fasulye alan tüketiciler genellikle fasulyenin karışık olmasından şikayetçidir. Alınan kuru fasulyenin içerisinde iki farklı kuru fasulyenin olduğu söylenir. Kuru fasulye pişerken bazıları am pişmiş bazıları ise henüz pişmemişse bu durum fasulyenin tek çeşit olmadığını gösterir. Tek çeşit kuru fasulye almak istiyorsanız Ballıpınar üzerinden fasulye siparişi oluşturabilirsiniz.

Organik Kuru Fasulye Paket Bilgisi

Organik kuru fasulye 750 gram paketler halinde satışa sunulmaktadır. Paket içerisinde tek çeşit kuru fasulye kullanılmıştır. Paket içerisinde karışık kuru fasulye kullanılmamıştır. Kuru fasulyeler Karadeniz’de yetiştirilmektedir. Doğal ortamda yetiştirilen fasulyelerde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi kullanılmamıştır. Satın aldığınız kuru fasulyeleri haşlayarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kuru fasulyeyi haşlayıp doğrudan yemekte kullanabileceğiniz gibi haşladıktan sonra buzdolabına kaldırabilir, orada saklayabilirsiniz.

Organik Kuru Fasulye Siparişi

Organik kuru fasulye sipariş etmek için Afyon merkezli hizmet veren firmamız Ballıpınar’ı tercih edebilirsiniz. Firmamıza ait online mağazada ürün siparişi verebilir, ürünü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Özel ambalajında size ulaştırılan kuru fasulyenin paketini açtıktan sonra kuru fasulyeyi kuru ve serin ortamda saklamaya özen göstermelisiniz. Eğer nemli, sıcak ortamda kuru fasulye saklamayı düşünüyorsanız bu durum kuru fasulyenize zarar verebilir. Uzun raf ömrü için kuru fasulyeyi doğru koşullarda saklamalı, doğru koşullarda tüketmelisiniz.

İçindekiler:

Kuru fasulye

 -

Besin Değerleri/100g.:

Enerji : 281 kcal

Yağ : 1,35 g

Karbonhidrat : 29,42 g

Protein : 21,75 g

Diyet Lif : 32,17 gYorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler