Ots Organik Patlak Mısır 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   20,00 TL

  • Vergiler Dahil: 20,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Patlak Mısır

Patlatılmak üzere satışa sunulan mısırlar farklı kalitelerde üretilmekte ve paketlenmektedir. Mısırların kalitesi düşükse patlatılan mısırlar küçük küçük patlar, bazı durumlarda yanabilir ya da mısırların içerisinde patlamayan mısır sayısı fazla olur. Bu mısırların istenildiği gibi patlamamasındaki neden ise mısırların doğal olmamasıdır. Mısırlarda kullanılan ilaçlar ve kimyasallar mısır kalitesini değiştirmektedir. Bu nedenle organik mısır kullanmak her zaman hem sağlıklı hem de güvenilirdir.

Organik Patlak Mısır Özellikleri

Organik patlak mısır 750 gram paketler halinde satışa sunulmaktadır. Paket içerisinde sadece patlatılmak üzere üretilmiş mısır bulunmaktadır. Mısırlar daha öncesinde kurutulmuş, temizlenmiş ve seçilmiştir. Bu sayede mısır paketinin içerisinde herhangi bir madde bulunmaz. 100 gram mısırın kalori değeri 186’dır. Tuzsuz, tuzlu, yağsız ya da yağlı olarak patlatılabilir. Organik mısırlar patlatıldığı zaman hemen hemen tüm mısırlar patlar. Mısırlar organik ve kaliteli olduğu için beyaz renkte, büyük boyutta patlar.

Organik Patlak Mısır Siparişi

Organik patlak mısır sipariş etmek isteyenler internet üzerinden kolaylıkla ürün siparişi verebilir. Organik patlak mısırlar her yıl yenilenir. Taze, lezzetli, doğal mısırlar ise Ballıpınar sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Organik mısır tüketmek isteyenler site üzerinden mısır alışverişi yapabilir. 750 gram paketler halinde satışa sunulan mısırlar Türkiye’nin tüm bölgelerine kargo ile gönderilmektedir. Sizler de uygun fiyat karşılığında doğal patlamış mısır satın alabilir, evinizde istediğiniz gibi mısırını patlatabilir, doğal mısırınızı uzun süre muhafaza edebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler