Ots Organik Pilavlık Bulgur 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   14,00 TL

  • Vergiler Dahil: 14,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Pilavlık Bulgur

Eski zamanlarda pilavlık bulgur yapımında geleneksel yöntemler kullanılmaktaydı. Bu yöntemler sayesinde hazırlanan bulgurlar daha lezzetliydi. Günümüzde organik olarak hazırlanan pilavlık bulgur arayanlar Ballıpınar üzerinden pilavlık bulgur satın alabilir. Ballıpınar sitemizde özenle hazırlanmış pilavlık bulgurlar yer almaktadır. Organik pilavlık bulgur yapımında eski yani geleneksel yöntemler kullanılmaktadır. Öncelikle bulgur için buğdaylar hasat edilmekte, kaynatılmakta, kurutulmakta ve seçilmektedir. Ardından pilavlık bulgur olarak kullanılmaktadır. Organik pilavlık bulgur da bu aşamalardan geçerek üretilmektedir.

Organik Pilavlık Bulgur Ürün Bilgisi

Organik pilavlık bulgur 750 gram paketler halinde satışa sunulur. Bulgur, paketleme işlemi öncesinde seçilmiştir. Paket içerisinde taş, kum, toz vs. bulunmamaktadır. Buğdaylar yetişirken ilaç, kimyasal kullanılmamıştır. Aynı şekilde buğdaylar kaynatılırken, kurutulurken, seçilirken ve paketlenirken de herhangi bir kimyasal vs. kullanılmamıştır. Organik pilavlık bulgur tamamen doğaldır. Satın aldığınız bulgurun paketi açıldıktan sonra serin ve kuru ortamda uzun süre muhafaza edilebilir. Eğer bulgur havayla temas ederse ve bulgurun bulunduğu ortam nemli, sıcak olursa bulgur zarar görebilir. Bulgur, zarar görmemesi için doğru koşullarda saklanmalı, doğru koşullarda tüketilmelidir.

Organik Pilavlık Bulgur Siparişi

Organik pilavlık bulgur sipariş etmek isteyenler Ballıpınar sitesi üzerinden sipariş verebilir. Ballıpınar firması olarak Afyon merkezli ürün satışı yapmaktayız. Aldığımız siparişleri Türkiye’nin tüm bölgelerine göndermekteyiz. Sizler de doğal pilavlık bulgur almak istiyorsanız Ballıpınar sitesi üzerinden bulgur alabilir, sofralarınızda lezzetli pilavlara yer verebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler