Ots Organik Pirinç 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   21,00 TL

  • Vergiler Dahil: 21,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Pirinç

Gündelik hayatta severek tüketilen pirinç en çok tükettiğimiz ürünlerden biridir. Dolayısıyla sık tükettiğimiz bir ürünü alırken dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Bu hususların en başında da pirincin organik, yani cilalanmamış olmasına dikkat etmektir. Organik pirinç GDO’lu olmayan, hormonsuz, ilaçsız ve daha da önemlisi katkı maddesi içermemesidir. Mutfakların vazgeçilmezi olan pirincin hem lezzeti hem de faydası açısından organik olmasına dikkat edilmelidir.

Neden Organik Pirinç Tüketmeliyim?

Özellikle sporcular açısından içerdiği yüksek karbonhidrat, bol protein ve yağsız olmasından dolayı önemli bir takviye besindir. Yüksek enerji sağlar. Ayrıca bebekler için bol mineral ve vitamin kaynağıdır. Alerjen içermez. Besin değeri yüksek bir tahıl olan pirinç zararlı yağ içermez. Daha çok yemeklerin yanında tüketilen lezzetli bir tahıldır. Dolma, pilav, sütlaç ve çorbalar en sık kullanıldığı tariflerdir. Doğru bir şekilde pişirerek ve dengeli tüketilmesi önemlidir. İnsan vücuduna faydasını ve etkisini görmek için yeterli miktarda tüketilmesi dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır.

Doğru Beslenme İçin Organik Pirinç

Alınan ve tüketilen her besinde önemli olan husus katkı maddesi içermemesi ve doğal koşullarda üretilmesidir. Besinlere yapılan her müdahale o besinin lezzetini, faydasını yok edecektir. Dolayısıyla kalitesi bakımından organik olması önemlidir. Ballıpınar Çiftliği kalite ve doğallığın bir arada sunulduğu organik pirinçleri müşterilerinin istifadesine sunmaktadır. Organik pirinç sipariş vermek için Ballıpınar Çiftliği sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler