Ots Organik Sarı Mercimek 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   24,00 TL

  • Vergiler Dahil: 24,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Sarı Mercimek

Uzun yıllardır yiyecek olarak bilinen sık tükettiğimiz baklagillerden biri mercimektir. Yemek, çorba, meze, salata olarak çok farklı şekillerde ve çok sık tüketilen baklagillerden biridir. Rengi ile bilinen sarı mercimek de tükettiğimiz mercimeklerden biridir. Çoğunlukla çorbası ile ön plana çıkan sarı mercimek oldukça sevilen baklagillerden biridir. Besin değeri yüksek bir lezzettir.

Neden ve Nasıl Tüketilir?

Mercimek protein zenginliği bakımından ete çok yakın bir besindir. Aynı durum sarı mercimek için de geçerlidir. Tercih edilmesinde en önemli özelliği lezzetli bir besin olmasıdır. Lezzetinden çok daha fazla olan ise besin değeridir. Bu nedenle insan vücudu için son derece faydalıdır. Hem lezzeti hem de faydayı ziyadesiyle görebileceğiniz bir baklagildir. Bağışıklık sistemini güçlendirmesi en bilinen faydalarından biridir. Paketlenerek muhafaza edildiği ve satıldığı için her mevsim rahatlıkla tüketilebilir. Diğer baklagiller gibi sarı mercimek de dört mevsim tüketilebilir. Sağlık açısından da hiçbir sorun teşkil etmez.

Organik Sarı Mercimek İçin Sipariş

Hem lezzeti hem de faydası açısından mutlaka tüketilmesi gereken bir baklagil olan sarı mercimeği en doğal haliyle tüketmek önemlidir. Ballıpınar organik sarı mercimek sipariş etmek için doğru bir adres olarak faaliyet göstermektedir. İstediğiniz ürünü sitesinden sipariş vererek kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hem lezzeti hem de doğallığı bir arada bulabileceğiniz organik sarı mercimek istediğiniz adrese teslim edilmektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler