Ots Organik Siyez Bulguru 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   27,50 TL

  • Vergiler Dahil: 27,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Siyez Bulguru

Buğdayın atası olarak bilinen siyez bulguru rengi ve görünümü ile diğer bulgurlardan çok farklıdır. Görünüşü işlenmemiş buğday gibi olup diğer bulgurlara göre serttir. Pişirildikten sonra da rengi açılmaz ve besin değerini kaybetmez. Çok daha uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilir. Küflenme ve bozulma gibi bir durum söz konusu değildir.

Nasıl Tüketilir?

Organik siyez bulguru çoğunlukla pilavı yapılarak tüketilmektedir. Bunun dışında salatası da yapılmaktadır. Kullanımı son derece pratik olup farklı pişirme yöntemleriyle yapılabilir. Siyez bulguru bakteri oluşumuna çok dayanıklı olduğu için raf ömrü uzundur. Genetik özellikleriyle oynanmamış olması en bilindik özelliğidir. Ayrıca geleneksel şartlarda öğütülen bir üründür.  Posa ve lif bakımından zengin olan siyez bulguru kolestrol içermez. Ayrıca anne sütünü arttırıcı özelliği vardır. Karbohidarat değeri düşük ve protein değeri yüksek bir besindir. İnsanlar için en uygun buğday türü olarak bilinir.

Organik Siyez Bulguru Siparişi

Doğallığı ve lezzetiyle sofralardan eksik edilmeyecek bir buğday türü olan siyez bulguru her yönden insan vücuduna dosttur. Organik siyez bulguru faydaları, işlenmemiş olması, genetiği değiştirilmemiş olması ve daha pek çok özelliğinden dolayı insanlar için en uygun baklagil olarak ifade edilebilir. Ballıpınar Çiftliği organik siyez bulguru temin etmek için hizmettedir. Organik siyez bulguru sipariş vermek isteyen müşterilerin Ballıpınar Çiftliği %100 katkısız ve organik siyez bulguru satışı yaparak taleplere karşılık vermektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler