Ots Organik Siyez Unu 750 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   21,50 TL

  • Vergiler Dahil: 21,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Geçmişten Gelen Lezzet: Siyez Unu

Dünya, oluştuğu günden itibaren büyük bir değişim geçirdi. Doğal olarak bu durumdan bitkilerde etkilendi. Buğdayın, bu süreçte yaşadığı değişim çok sayıda bilimsel çalışmaya konu olsa da siyez buğdayı, bilinen ilk buğday türü olması ile dikkat çekmektedir. Özellikle de çok zorlu tabiat şartlarına dayanıklı yapısı ile günümüze kadar gelebilen nadir türlerden biridir. Verimin çok düşük olduğu topraklarda dahi yetişebilmesi ise mucizedir.

İçerisinde yer alan sarı lutein ile lif oranının, diğer buğday türlerinden daha fazlası olması besleyici özelliğinin daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Proteinler ve fenolik içeriği bakımından da çok zengindir. Ballıpınar Çiftliği olarak bu eşsiz buğdayın ununu sizlere sunmaktayız. Taze ve güvenli bir şekilde sizlere siparişinizi teslim ettikten sonra bir daha sofralarınızdan ayırmayacaksınız. Buğdayın atası olan siyez, muhteşem lezzeti ile de mutfakları çok daha özel hale getirecek.

Siyez Unu Hangi Tariflerde Kullanılabilir?

Bütün buğday unlarının kullanılabildiği tariflerde, siyez ununu kullanabilirsiniz. Ekmekten keke kadar hatta çeşitli tariflerde bağlayıcı olarak da tercih edebilirsiniz. Tadı ve kalitesini Ots organik siyez unu sipariş talebinizi oluşturarak yakından keşfedebilirsiniz.

Siyez Unu Siparişini Nasıl Verebilirsiniz?

Sitemizde ürünün altında yer alan hemen al seçeneğinden gerekli bilgileri girdikten sonra yapabilirsiniz. En kısa sürede kargonuz teslim edilmektedir. Diğer seçenek ise alışveriş yaparken sepetinize eklemektir. Aynı anda dilediğiniz kadar ürünü alabilirsiniz. Ballıpınar olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya da devam edeceğiz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler