Peynirler


Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 25 (2 Sayfa)


Peynir Çeşitleri

· Beyaz peynir: Ülkemizde pek çok çeşidine rastlanan ve en sık tüketilen peynir çeşitlerinden birisi olan beyaz peynirin birçok farklı çeşidini sizlere sunuyoruz. İnek veya keçi peyniri gibi seçeneklerin yanında tam yağlı, az yağlı gibi seçenekler de sunuyor ve Ezine beyaz peyniri gibi Türk sofralarının vazgeçilmez peynirini de sizler için temin ediyoruz. Kahvaltı sofrasından börek veya salata gibi lezzetlere kullanabileceğiniz en kaliteli ve lezzetli beyaz peynirin satışını satış mağazamızda ve online alışveriş sitemizde gerçekleştiriyoruz.
 
· Kaşar peyniri: Ülkemizin yanında dünyada da sıklıkla tercih edilen ve sevilen bir lezzet olan kaşar peyniri, birçok alanda kullanılabiliyor. Yine kahvaltılardan birçok yemeğe kullanılabilen ve tostun vazgeçilmez malzemelerinden birisi olan kaşar peynirlerinden en taze kaşar ve eski kaşar çeşitlerini sizlere uygun fiyatı ile sunuyoruz. Kars eski kaşar peyniri ve Trakya eski kaşar peyniri gibi çok sevilen lezzetleri de sizlerle buluşturuyoruz.

· Tulum peyniri: Yapım aşaması daha farklı ve özel oluyor. Ancak lezzetine alışan, bir daha sizlere sunduğumuz tulum peynirlerinden vazgeçemiyor. Özel aşamalardan geçirilen inek ve koyun tulum peynirlerine internet sitemiz üzerinden ulaşabiliyor, satın al diyerek istediğiniz şehirden bu benzersiz lezzetleri satın alabiliyorsunuz.
· Yöresel peynirler: Şehrimiz Afyonkarahisar’da olduğu gibi ülkemizin Anadolu mutfağında birçok lezzet bulunuyor. Biz de sizleri bu peynirlerden mahrum etmek istemiyoruz ve her aşamasında emek harcanmış çeçil peyniri, örgü peyniri, sepet peyniri, dil peyniri gibi Anadolu’nun farklı yörelerinde tercih edilen benzersiz lezzetleri uygun fiyatlarla sunuyor, istediğiniz her noktaya en kısa sürede teslim ediyoruz.

Doğallığın ve Kalitenin Adresi: Ballıpınar Çiftliği

2007 yılından beri faaliyetimizi sürdürdüğümüz çiftliğimizde, Türkiye’nin en önemli gastronomi şehirlerinden birisi olan Afyonkarahisar’ın birçok değerini yine tüm Türkiye’yle buluşturma hedefi belirlemiş durumdayız. Türkiye’de sınırlı sayıda Ari İşletme Belgesine sahip çiftliklerden birisi olarak birçok yükümlülüğü bir arada yerine getiriyoruz. Bu belgeyi alabilmek için çiftlikte yer alan bütün hayvanların tüberküloz, şap ve bunun gibi rahatsızlıkları olmaması gerekir. Bunun yanında hijyenik koşullarda çalışıldığının ve çiftlikte karantina ünitesi olduğunun da gösterilmesi gerekiyor. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra hayvanların herhangi bir hastalık taşımadığı ve çiftliğin yeterli olduğu ortaya konulursa ari işletme belgesi verilebiliyor. Biz de bütün koşulları sağlayarak bu belgeyi almaya hak kazandık.
Ballıpınar Çiftliği olarak çiftliğimizde yer alan hayvanların hem en kaliteli koşullarda yetişmesini sağlıyor, hem de sizlere sağlayacağımız ürünleri en doğru şekilde temin ediyoruz. Biz, Afyonkarahisar’ın birçok değerini internet sitemiz üzerinden sipariş aracılığıyla sizlere sunabilmek için çalışıyoruz. İnternet sitemizde birçok ürünün satışını gerçekleştiriyor ve Afyonkarahisar’ın benzersiz lezzetlerinin en organik ve doğal hallerini sofralarınıza getiriyoruz.
Sitemizde de görülebileceği üzere en kaliteli süt ve süt ürünleri, peynirler, zeytin ve zeytinyağı, konserve, ekşi tatlar, sirkeler, bal-tahin-pekmez, kahvaltılıklar, bakliyatlar ve daha birçok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin doğal ve organik hallerini sizlere sunuyor, aynı zamanda paketlenme ve ambalajlanma aşamasında da kalite standartlarına sahip bir firma olarak son derece özenli davranıyoruz. Değerli müşterilerimize her zaman 1.sınıf ürünler sunabilmek bizim ana gayemizi oluşturuyor.

Kahvaltı Sofralarının Vazgeçilmezi: Peynirler

Peynirler, özellikle Türk mutfağı için kahvaltı alanında sıklıkla tercih ediliyor. Peynir aynı zamanda sadece kahvaltıda değil, birçok öğünde ve birçok yemekte de kullanılabilen çok amaçlı bir besin. Lezzeti ve işlevselliğinin yanında besleyiciliğiyle de sofralarımızda önemli bir yer tutuyor. Yüksek miktarda protein içeren peynirler sinir sistemine fayda sağlıyor, hafızayı ve dişleri güçlendiriyor. Aynı zamanda kemik yapısının korunması ve kemik erimesiyle mücadele için de içerdiği yoğun kalsiyum miktarıyla önemli bir silah. Biz de hem sofralarımızın vazgeçilmezi olan hem de fazlaca öneme sahip olan bu besinin farklı çeşitlerini satış mağazamızda ve online alışveriş sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. 1.kalite peynirleri sizler için doğal ve organik bir şekilde temin ediyor, süt ürünlerinin önemli bir parçası olan peynir çeşitlerini sizlere ulaştırıyoruz.
Fiyat olarak da çok büyük avantajlar sağlıyor ve çeşidi fark etmeksizin peynir siparişi vermek isteyen değerli müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Besleyiciliği ve lezzetiyle fark yaratan peynirlerimizde bizden alışveriş yapan herkesin memnun kalmasını hedefliyoruz.Göster