Beyaz Peynir


Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)


Beyaz Peynir Çeşitleri

Özellikle Kahvaltı Sofralarımızın Vazgeçilmezi 

Beyaz peynir, ülkemizde en sık tercih edilen peynir konumunda bulunuyor. Özellikle kahvaltılar için benzersiz bir lezzet oluşturan beyaz peynirin aynı zamanda sağlık açısından da pek çok avantajı bulunuyor. Beyaz peynir, vücudun ihtiyacı olan kalsiyum miktarını karşılamasına yardımcı olarak kemik dokusunun korunmasına çok büyük ölçüde katkı sağlıyor. Gelişme çağındaki çocuklar için de iskelet yapısına sağladığı katkı dolayısıyla uzmanlar tarafından sıklıkla öneriliyor. Elbette beyaz peynir sadece yararlı bir besin olmakla kalmıyor, Ballıpınar Çiftliği’nden çıkan beyaz peynirler sizlere bambaşka bir lezzet şöleni yaşatıyor.
Bizim çiftliğimizde de sizlerin siparişi doğrultusunda sunulabilecek pek çok beyaz peynir çeşidi bulunuyor. Sizlere beyaz peynir olarak keçi, koyun veya inek tercihlerinden birisini yapabilme imkânı tanıyoruz; bununla beraber tam yağlı veya yarım yağlı gibi seçeneklerle de alabilmek istediğiniz yağ miktarını dengeleyebiliyorsunuz. Elbette Ege’nin benzersiz ve vazgeçilmez peyniri Ezine beyaz peyniri de çiftliğimizde bulunuyor ve sizlere sunuluyor. Biz sadece ilimiz Afyon’la sınırlı kalmayarak Anadolu’da geleneksel yöntemlerle yapılan her çeşit beyaz peyniri sizlere icra ediyor ve yine bunları en doğal ve organik şekilde sizlere ulaştırıyoruz.
Kullanım alanı da son derece geniş olan ve kahvaltı sofralarının yanında börek, salata, çorba gibi alanlarda sıklıkla tercih edilebilen benzersiz beyaz peynir lezzetlerimizden sizler de satın al diyerek kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve kaliteli beyaz peynir çeşitlerini çiftlikten sizlerin sofralarına ulaştırmak için her zaman çabalıyoruz. En lezzetli beyaz peynirleri sunarak çeşitlerimizi daha da artırabilmek ve böylelikle farklı damak lezzetlerine hitap edebilmek de istemekteyiz.

Çiftlikten Sofraya Doğal Lezzet

Ballıpınar Çiftliği olarak 2012 yılından bu yana Afyonkarahisar’da 1200 baş kapasiteyle simental süt çiftliği olarak faaliyet gösteriyoruz. Ülkemizde karantina ünitesine sahip olan ve hayvanları kayıt altında olmakla beraber laboratuvar testleri sonucunda tüberküloz, şap, bruselloz gibi herhangi bir hastalık göstermeyen çiftliklerin alabildiği Ari Belgeye sahip bir çiftliğiz. Bu doğrultuda temiz ve hijyenik çalışma koşulları içerisinde sizlerle en doğru ürünleri buluşturabilmek adına gayret gösteriyoruz. Hayvanlarımızın yaşama ve beslenme koşulları gibi temel iki alanı da fazlasıyla önemsiyor ve hem büyükbaş hem küçükbaş hayvanlarımızın gerekli besini alabilmesinden uygun koşullarda yaşayabilmesine kadar birçok unsura dikkat ediyoruz. Böylelikle de ürün kalitemizi üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.
Ballıpınar olarak biz Afyon’dan ülkemizin her il ve bölgesine ürün satışı gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemiz üzerinden de görebileceğiniz üzere pek çok farklı besin bünyemizde bulunuyor. Ürünlerimizin her zaman 1.kalite ürünler olabilmesi adına çalışırken aynı zamanda uygun bir fiyat politikası da belirlemeyi görev bilinci edinmiş bulunuyoruz.
Değerli müşterilerimizle buluşacak olan her ürünün hem en doğalını, hem en lezzetlisini hem de en uygun fiyatlısını oluşturmaya gayret ediyoruz. Bu anlamda her çeşit doğal üründe bulunabilecek en uygun fiyatı sizler için gösteriyoruz. Farklı besinler kategorisinde de süt ve süt ürünleri, peynirler, bakliyatlar, bal, tahin, pekmez, ekşi ürünler, tatlılar, zeytinler ve zeytinyağları, un, çorba ve baharat gibi ürünlerle daha pek çok gıdayı satışa sunuyoruz.

En Doğal Protein Kaynaklarından: Peynir

Biz çiftliğimizden sizlere sunacağımız ürünlerin her zaman 1.sınıf ürünler olmasına özen gösteriyor ve hayvanlarımızdan en doğal yollarla gelen ürünleri sofralarınıza iletme görevi üstleniyoruz. Bu anlamda da ürünlerimizden birisi olan ve özellikle Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden olan peynir çeşitlerimizle de müşterilerimize benzersiz lezzet garantisi sunuyoruz. İnternet sitemizde görebileceğiniz üzere de birçok peynir çeşidini barındırıyor ve bu anlamda sizlere sofralarınıza tanıklık edebilecek farklı lezzetleri sunmuş oluyoruz. Yüksek protein içeren; yüksek kalsiyum oranıyla kemik ve kas sağlığını korumada yardımcı olan, sinir sistemine ciddi faydaları olan ve diyabete karşı da etkili olduğu söylenen bu önemli besinin en doğal halini çiftliğimizden temin edebilirsiniz.
Beyaz peynir, kaşar peyniri, tulum peynir, çeçil peyniri, abaza peyniri, örgü peyniri gibi pek çok peynir çeşidini barındırıyor ve sipariş vermeniz durumunda bunları istediğiniz şehre gönderiyoruz. Afyonkarahisar’ın süt ve süt ürünleriyle gastronomi dünyasında tanınması ve benzersiz lezzetlere sahip olmasıyla da farklı şehirlerden temin edebileceğiniz bu lezzetlerin yanında, Anadolu’nun her bölgesinin yöresel peynirlerini de böylelikle sizlere sunmuş oluyoruz.

 Göster