Kaşar Peyniri


Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


Kaşar Peyniri

Kahvaltılıkların vazgeçilmezi olan peynir özellikle protein yönünden yüksek bir besindir. İnsan bedenine pek çok faydası bulunmaktadır. Vücudun protein ihtiyacını karşılamada bire birdir. Bir süt ürünü olan peynir çeşitlerimiz; beyaz peynir, kaşar peyniri, tulum peyniri ve yöresel peynirlerdir. Bu kategoriler içinde çeşitli gramaj ve özelliklerde pek çok peynir çeşitlerini sofralarınıza getirmektedir. İnek sütünden, keçi sütünden, koyun sütünden,  tam yağlı veya yarım yağlı peynirlerimiz mevcuttur.
Peynir türleri içinde en sevilenlerden biri kaşar peyniridir. Kaşar peyniri deliksiz ve yarı sert sarı renkli bir peynirdir. Hem dünyada hem de ülkemizde en çok sevilen ve tüketilen bir peynir türüdür. Kaşar peynirinin en iyisi koyun sütünden yapılmaktadır.  Ülkemizde koyun ve inek sütü karıştırılarak yapılmaktadır. Hafif tuzlu bir tadı vardır.
Hayvansal bir gıda olduğu için hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı ülkemizde çok sık üretilmektedir. Dünyada kaşar üretiminde ön sıralarda yer almaktayız. Hayvansal gıdalarda coğrafi konum ve iklim çeşitliliği önemli iki unsurdur. Ülkemiz de bu iki zenginliğe sahip olduğu için diğer peynirler gibi kaşar peyniri üretiminde de avantajlı bir konumda yer almaktadır.
Kaşar peynir firmalar aracılığıyla tüketiciye sunulduğunda üretim aşamasından tüketiciye ulaşana kadar dış etkilerden koruyacak şekilde paketlenir. Ürün ambalajlanırken genellikle vakumlanarak ambalaj işlemi yapılır. Ambalajlama işlemi yapıldıktan sonra ürünün depolanacağı yerin sıcaklığı önemlidir. Firmamız en başından sonuna kadar tüm koşullara riayet ederek sizlere ulaştırdığı kaşar peynirleri lezzetinden hiçbir şey kaybetmeden en taze haliyle sofralarınıza gelmektedir.

Eşsiz Lezzet: Kaşar Peyniri

Pek çok tüketim şekli olmakla birlikte kaşar peynirini en çok yakıştırdığımız şekli tost ve pizzadadır. Sandviç içinde, makarna veya pidelerde rendelenerek de kullanılmaktadır. Özellikle sıcak tüketilen yemeklerde kaşar peyniri eriyerek ayrı bir görünüm ve lezzet oluşturduğu için keyifle tüketilir. Kahvaltılarda, hamur işlerinin yapımında ve daha pek çok şekilde bu lezzetten istifade etmekteyiz. Yalın haliyle oldukça lezzetli olan kaşar peyniri başka lezzetlerin tamamlayıcı unsuru olarak da kullanılmaktadır.
Kaşar peyniri sahip olduğu yüksek vitamin ve mineraller sayesinde sağlığa faydalı bir besin türüdür. Her peynir gibi kaşar peyniri de protein deposudur. Ayrıca kalsiyum ve B2 vitaminleri bakımından da oldukça zengindir. Kalori miktarı yüksek olduğu için tüketim oranı çok önemlidir. Bu lezzetli ürünün faydasını da görmek için en önerilen tüketim şekli kahvaltıda taze olarak tüketilmesidir.
Kaşar peyniri eski ve taze kaşar peyniri olarak farklı aşamalardan geçerek tüketiciye ulaşmaktadır. Kaşar peynir çeşitlerinden biri olan taze kaşar peynir üretildikten kısa süre sonra taze olarak tüketilen bir peynirdir. Eski kaşar peyniri ise üretildikten sonra altı ay boyunca soğuk hava depolarında bekletilerek eskitilen kaşar peyniri çeşididir. Eski kaşar peynirleri koyun sütünden üretilir. Uygun şartlarda bekletildiği sürece birkaç yıl bozulmadan saklanabilir. Firmamız; Kars eski kaşar peyniri, tam yağlı taze kaşar peynir ve Trakya eski kaşar peynirini sofralarınıza getirmektedir. Ürünlerimiz 1. kalite ürünler olup güvenle tüketebilirsiniz.

En Lezzetli ve Uygun Fiyatlı Kaşar Peyniri

Ülkemizde yaygın şekilde görülen hayvan hastalıkları ile mücadele edebilmek, sürdürülebilir hayvancılık ve hayvanlar aracılığıyla insanlara bulaşabilen bu hastalıklardan korunmak amacıyla verilen ari işletme belgesine sahibiz. Sizler için ürettiğimiz kaşar peynirlerimizi bu güvenle tüketebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz 1. sınıf ürünler ile taleplerinizi karşılamaktayız. Gıda sektöründe hem ulusal hem de uluslar arası standartlara uygun bir şekilde uzman bir ekibin denetim ve kontrolünden geçerek üretilen peynirlerimiz firma tarafından aracısız bir şekilde sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan organik ve doğal peynirlerimiz herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi kullanılmadan üretmektedir.
Aracısız hizmetlerin avantajı olarak makul fiyat sizlere ürünlerimizi sunduk. Böylelikle her bütçeden müşteri kitlesine sahip büyük bir firma olmayı başardık. Online sipariş işlemleri ile dilediğiniz her yerden alışveriş yapmanızı sağlayacak güçlü bir iletişim ağı oluşturduk. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri bütçenize hitap eden en uygun fiyatı koyarak sizlere ulaştırdık. Böylesi ulaşılabilir ürünler için yapmanız gereken “satın al” işlemini yapmaktır. Sitesinde satışını yaptığı kaşar peynirleri görebilir ve siparişi verebilirsiniz.Göster