• Rıfat Minare Bamya 1000 Gr

Rıfat Minare Bamya 1000 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   41,00 TL

  • Vergiler Dahil: 41,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Rıfat Minare Bamya

Ebegümecigiller familyasına ait olan bamya, ılık iklimlerde yetişmektedir. Sağlıklı ve besleyici bir besin olmasıyla mutfaklarda yer almaktadır. Bamya, yılın her mevsimi kolaylıkla bulunabilen bir sebze değildir. Bu nedenle konserve olarak hazırlanmakta, yıl içerisinde rahatlıkla tüketilmektedir. Bamyanın konserve olarak tüketilmesinde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Çünkü konserve bamyalar Rıfat Minare tarafından özel olarak hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Bamya Siparişi Nereden Verilir?

Mutfakta bamyaya sıklıkla yer verenler bamyayı nereden ve nasıl temin etmesi gerektiği konusunda endişe yaşıyor. Çünkü konserve olarak hazırlanan bamyanın içerisinde lezzet sorunu yaşanabiliyor Tüketici, bamya sipariş için Ballıpınar adresini güvenle tercih edebilir. Ballıpınar ailesi olarak doğadan taze olarak toplanmış bamyaları en lezzetli konserve haliyle tüketiciye ulaştırıyoruz. Yaklaşık 1 kg ağırlığındaki konserveler net olarak 990 gr ağırlıktadır. Toplanan bamyalar gerekli işlemlerden geçerek konserve kıvamına getirilir. Cam kavanozlardaki bamyaların içerisinde konserve sıvısı bulunmaktadır. Konserve bamyalar yemeklerde kullanılırken bu sıvıyı kullanmaya gerek yoktur.

Bamya Fiyatı Nedir?

Konserve bamyanın fiyatı değişiklik gösterebilir. Bu değişikliğin nedeni ise konservenin boyutudur. 990 gr ağırlığındaki konserve ise uygun fiyatlı olarak sitede satışa sunulmaktadır. Bamya fiyat listesi Ballıpınar sitesi üzerinde doğru fiyatlarla tüketiciye sunulur. Konserve içerisindeki bamyalar taze ve lezzetlidir. Bamyaları yemeklerde kullanabilirsiniz. Konserve bamyaların lezzetinde herhangi bir sorun olmadığı gibi bamyanın besin değerlerinde de herhangi bir sorun söz konusu değildir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler