• Rıfat Minare Enginar 830 Gr

Rıfat Minare Enginar 830 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   35,00 TL

  • Vergiler Dahil: 35,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Enginar

Enginar, yıl içinde istenilen zamanda ulaşılabilen bir ürün değildir. Türkiye’de yapılan enginar yetiştiriciliğinde bölgelere göre enginar üretimi farklı zamanlarda yapılmaktadır. Fakat enginarların hasat zamanı ilkbahar mevsimidir. Nisan ve mayıs ayında tüketilmesi doğru olan enginar oldukça sağlıklı bir besindir. Enginar tüketimi yılın belirli bir döneminde gerçekleştirilir. Fakat yıl içinde enginar tüketmek isteyenler bu doğrultuda hazırlanmış enginarları tüketebilir.

Her Mevsim Enginar

İlkbahar aylarında tüketilen enginarı kışın da tüketmek istiyorsanız Ballıpınar sitesi üzerinden enginar sipariş edebilirsiniz. Site üzerinde kullanıma sunulan enginarlar kışın da tüketilmek üzere konserve haline getirilmiştir. Enginar, kalori ve yağ oranı düşük bir besindir. Konserve olarak tüketime sunulan enginar da yüksek yağ oranı içermemektedir. Konserve enginarın raf ömrü uzundur. Yılı aşkın süreyle saklanabilir. Fakat kapağı açılan konserve enginarı uzun süre bekletmek doğru değildir. Kapağı açılan konserve enginarı kısa sürede tüketmek gerekir. Konserve enginar yapımında doğal ve taze enginarlar temizlenir, konserve için uygun yapıya getirilir. Özel kavanozlarda saklanan enginarlar kapağı açılmadığı sürece buzdolabında ya da oda sıcaklığında saklanabilir

Enginar Konservesi Siparişi

Ballıpınar olarak Afyon merkezi ürün satışı yapmaktayız. Gastronomi şehri Afyon’da doğal olarak hazırlanmış enginar konservelerini tüketiciye sunmaktayız. Enginar konservelerinin içerisinde renklendirici, tatlandırıcı gibi kimyasallar bulunmamaktadır. Tamamen doğal olan enginarlar yemeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Konserveler cam kavanozlarda tüketiciye ulaştırılır. Ballıpınar internet sitesi üzerinden enginar konservesi siparişi verilebilir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler