• Rıfat Minare Sade Közlenmiş Patlıcan 780 Gr

Rıfat Minare Sade Közlenmiş Patlıcan 780 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sade Közlenmiş Patlıcan

Közlenmiş patlıcan hem kahvaltı sofralarının hem de öğünlerin vazgeçilmezi oluyor. Meze ve yemeklerin yapımında kullanılan patlıcan yılın her mevsimi kolaylıkla temin edilemiyor. Bu nedenle patlıcan konservesi yapılıyor ve patlıcan kış mevsiminde de tüketilebiliyor. Kış mevsiminde tüketmek üzere közlenmiş patlıcan temin etmek istiyorsanız Ballıpınar internet sitesi üzerinden patlıcan temin edebilirsiniz. Site üzerinde konserve olarak hazırlanmış sade közlenmiş patlıcan bulunmaktadır.

Sade Közlenmiş Patlıcan Konservesi

Sade közlenmiş patlıcan konservesi yapılırken mevsiminde patlıcanlar taze olarak toplanır. Toplanan patlıcanlar öncelikle olgunlaşmalıdır. Patlıcanlar közlenir ve kabuğu soyulur. Ardından kavanoz içerisine yerleştirilir. Sade közlenmiş patlıcan konservesinin içerisinde tatlandırıcı, koruyucu gibi kimyasallar bulunmamaktadır. Doğal olarak hazırlanan közlenmiş patlıcanlar cam kavanoz içerisine yerleştirilir. Kavanoz hava almayacak şekilde kavanoz kapağı kapatılır. Közlenmiş patlıcan konservesi açıldığı zaman patlıcanın köz kokusu hissedilir. Közlenmiş patlıcanın lezzeti hafiftir. Farklı yemek ve mezelerde kullanılabilir.

Sade Közlenmiş Patlıcan Siparişi

Sade olarak hazırlanan közlenmiş patlıcan konservesinin içerisinde herhangi baharat veya başka bir ürün kullanılmamıştır. Bu sayede istenildiği gibi tatlandırılabilir. Sade közlenmiş patlıcan sipariş etmek isteyenler Ballıpınar internet sitesinden ürün siparişi verebilir. Közlenmiş patlıcanlar cam kavanoz içerisinde, kapağı güvenlik bandıyla çevrili bir şekilde gönderilir. Kavanoz ağırlığı 780 gramdır. Özel olarak paketlenen cam kavanoz, taşıma sırasında herhangi bir hasara uğramamak adına özenle paketlenir. Közlenmiş patlıcanlar doğru koşullarda saklanmalı ve tüketilmelidir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler