• Rummo Fettuccine 500 Gr

Rummo Fettuccine 500 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   23,00 TL

  • Vergiler Dahil: 23,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Rummo Fettucine

Makarna ülkemiz gibi dünyanın birçok ülkesinde sevilerek tüketilerek bir gıda çeşididir. Un yapılabilen her tarım ürününün yetiştirildiği coğrafyada görülen makarnalar konusunda İtalya tartışmasız dünyanın önde gelen üreticisi ve standartların belirleyicisidir.

Şefler Tarafından Onaylı Lezzet

Dünyanın en önemli makarna üreticilerine ev sahipliği yapan İtalya daha çok kitle üretimi yapan markalarla tanınsa da daha ufak ancak ürün kalitesi çok daha yüksek, lezzeti daha yoğun birçok üretici İtalya’da üretim gerçekleştirmektedir. Bunlardan biri 1846’dan beri çeşitli türde makarna üreten ve “İtalyan Şefler Derneği” tarafından kalitesi onaylanan tek şirket olan Rummo’dur. 6 kuşaktır makarna üreten aileye ait işletme, fiyat ve maliyet kaygısıyla değil, kalite ve lezzet kaygısıyla üretim yapmakta, bundan dolayı da dünya pazarlarında “Premium makarna” olarak tanıtılmaktadır. Çoğunlukla lüks restaurantlar tarafından tercih edilen Rummo ürünlerini şimdi çok beğenilen fettucine makarna ile evlerinizde de tecrübe edebileceksiniz.

Üretimde Her Adımda Yüksek Kalite

Gluten içeren fettucine, Rummo’nun 89 numaralı ürünü. Tamamı yüksek kaliteli buğday irmiği ile üretilen fettucine, %14,5 protein ve 69,5gr karbonhidrat barındırmakta. Lezzetini kaliteli buğdaydan alan makarnanın şekli ufak et ürünleri ile, midye ve istiridye ile beraber rahat tüketilmesi için şerit olarak seçilmiş. Şirket üretim prosedürlerine o kadar güveniyor ki, her bir makarnanın ölçülerini bile yayınlıyorlar; uzunluk 350mm, kalınlık 1,05mm ve genişlik 8 mm. İdeal pişirme süresi ise 6dk olarak belirlenmiş.

Siz de evinizde Premium İtalyan makarnası lezzetini yaşamak istiyorsanız fettucine makarna fiyatı marketlerde satılan ürünlerden biraz daha yüksek ancak bu farkı lezzeti ve yaşattığı gerçek makarna yeme tecrübesiyle telafi ediyor. Siz de gerçek İtalyan makarnası yemenin farklı tecrübesini yaşamak istiyorsanız fettucine makarna sipariş edebilir, bu üstün makarnanın evinize kadar gelmesini isteyebilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler