Sade Naneli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sade Naneli Akide Şeker

Sade Naneli Akide Şeker özel olarak hazırlanmış, geleneksel şekerlerden birisidir. Osmanlı döneminde devlet ricaline sunulması ile meşhur olan akide şeker, tam da adının anlamını temsil etmektedir. Akide, bağlılık, birbirinden ayrılmamak manalarına gelir ve Yeniçerilerin padişaha bağlılıklarını göstermekte için bu şekeri sundukları bilinmektedir. Uzun yıllardır geleneksel olarak doğal malzemelerden üretilmeye devam etmekte, bu yüzden de her zaman tercih edilen şekerlemelerden birisi olmaktadır. 

Sade Naneli Akide Şeker Faydaları

Sade Naneli Akide Şeker sipariş vererek sahip olacağınız bu ürünümüzün en büyük özelliği, içerisindeki nane ve tamamen doğal şekerlerdir.  Yenildiği zaman ferahlama, sakinleşme ve güzel bir lezzet hissi vermektedir. Nanenin özel aroması sayesinde düzenli olarak tüketildiği taktirde ses kısılmasına çözüm sunma, ses açma, sesi kuvvetlendirme gibi faydaları vardır. Buna ek olarak emilerek tüketildiği taktirde vücudun stresini ve hararetini almakta, böbrek hastası olan kişilerde düzenli tüketildiği taktirde iyileşmeye yardımcı olmaktadır. Sadece bunlarla da değil, ağız temizliği ve ağız sağlığı konusunda da yardımcı olmaktadır.

Sade Naneli Akide Şekerin En Lezzetli Hali

Sade Naneli Akide Şekeri yiyimi oldukça kolay ve lezzetli bir şeker türüdür. Sade olarak tüketilebileceği gibi kahvenin yanında da keyifli ve eğlenceli bir ikramlık olacaktır. Tercihinize sunduğumuz Sade Naneli Akide Şeker fiyat olarak da son derece avantajlı olur, en özel lezzetlerden birisidir.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

afyon lokumu afyon lokum sipariş afyon lokum çeşitleri afyon lokum çeşitleri lokum çeşitleri manda yoğurdu haşhaş ezmesi haşhaş ezmesi sultan lokumu afyon sucuk manda kaymağı manda kaymağı manda kaymağı