Sade Naneli Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sade Naneli Akide Şekeri

Sade Naneli Akide Şeker özel olarak hazırlanmış, geleneksel şekerlerden birisidir. Osmanlı döneminde devlet ricaline sunulması ile meşhur olan akide şeker, tam da adının anlamını temsil etmektedir. Akide, bağlılık, birbirinden ayrılmamak manalarına gelir ve Yeniçerilerin padişaha bağlılıklarını göstermekte için bu şekeri sundukları bilinmektedir. Uzun yıllardır geleneksel olarak doğal malzemelerden üretilmeye devam etmekte, bu yüzden de her zaman tercih edilen şekerlemelerden birisi olmaktadır. 

Sade Naneli Akide Şeker Faydaları

Sade Naneli Akide Şeker sipariş vererek sahip olacağınız bu ürünümüzün en büyük özelliği, içerisindeki nane ve tamamen doğal şekerlerdir.  Yenildiği zaman ferahlama, sakinleşme ve güzel bir lezzet hissi vermektedir. Nanenin özel aroması sayesinde düzenli olarak tüketildiği taktirde ses kısılmasına çözüm sunma, ses açma, sesi kuvvetlendirme gibi faydaları vardır. Buna ek olarak emilerek tüketildiği taktirde vücudun stresini ve hararetini almakta, böbrek hastası olan kişilerde düzenli tüketildiği taktirde iyileşmeye yardımcı olmaktadır. Sadece bunlarla da değil, ağız temizliği ve ağız sağlığı konusunda da yardımcı olmaktadır.

Sade Naneli Akide Şekerin En Lezzetli Hali

Sade Naneli Akide Şekeri yiyimi oldukça kolay ve lezzetli bir şeker türüdür. Sade olarak tüketilebileceği gibi kahvenin yanında da keyifli ve eğlenceli bir ikramlık olacaktır. Tercihinize sunduğumuz Sade Naneli Akide Şeker fiyat olarak da son derece avantajlı olur, en özel lezzetlerden birisidir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler