• Saff 1011 Organik Propolis Özü 30 Ml

Saff 1011 Organik Propolis Özü 30 Ml

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   67,50 TL

  • Vergiler Dahil: 67,50 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Organik Propolis Özü

Propolis, arıların iğne yapraklı ağaçlardan, bitki tomurcuklarından ve salgılardan topladığı maddeleri başlarında bulunan salgı bezlerinden salgıladıkları reçine benzeri bir üründür. Propolisi arılarının kovanlarını dış etkenlerden korumak için ürettikleri bir maddedir. Çok faydalı bir bileşen olduğu bilinmektedir. İnanılmaz faydaları bulunan bir üründür. Propolis özü soğuk algınlığına ve kansere iyi gelen bir üründür. Bunun yanında daha birçok hastalığa iyi gelmektedir. Eski çağlardan beri doğal ilaç olarak kullanıldığı ortaya çıkmıştır.

Antik ısır döneminde mumyalama işleminde de kullanıldığı araştırmalar arasında yer almaktadır. Kendine has bir kokusu olmakla beraber görünüş itibari ile zeytinyağı andırmaktadır. Zengin kimyasal yapısı ile birçok ilacın ham maddesi olarak kullanılmaktadır. İçerisinde birçok inorganik maddeler de bulundurmaktadır. Bu sayede insan sağlığına büyük bir fayda sağlamaktadır. Bu ürünün faydaları bilinip kullanılması tavsiye edilir. İlaçların hammaddesinde kullanılan böyle harika bir ürün herkes tarafından kullanılmalıdır.

Organik Propolis Özü Sipariş

Faydaları saymakla bitmeyen bu ürünü rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Siparişini vermiş oluğunuz ürün adresinize kadar gelerek size teslim edilmektedir. Sosyal medya hesaplarından da propolis özünü sipariş verebilirsiniz. Böyle faydalı bir ürünün siparişini firmamızdan daha fazla geciktirmeden vermelisiniz. Özellikle çocuklarınızın sağlığı için bu ürünü bir an önce sipariş ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Organik Propolis Özü Fiyat

Propolis özü firmamızda şişelerde satılmakta ve damla şeklinde kullanılmaktadır. Firmamızda organik propolis özü 30 Ml. Olarak satılmakta ve fiyat olarak 8 TL olarak belirlenmektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler