Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   35,00 TL

  • Vergiler Dahil: 35,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Kaymaklı Manda Lokum çeşidimiz ülkemizin en özel lezzetlerini bir arada bulundurmakta, adeta sultanlara, padişahlara layık bir lezzet olarak tercihe sunulmaktadır. En özel kuruyemişlerden birisi olan Antep fıstığı ile Afyon manda kaymağının eşsiz bir bileşimi olan Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum çeşidimiz gerek görünümüyle gerekse lezzetiyle eşsiz bir lezzettir.

Üstün Lezzetli Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum

Afyon lokum ürünümüzün içerisinde raf ömrünü uzatmaya yönelik herhangi bir kimyasal veya sentetik olan koruyucular, kıvam vericiler, lezzet verici aromalar, mısır şurubu, gıda boyası, früktoz, yapay tatlandırıcılar ve başka bir katkı maddesi kesinlikle bulunmamaktadır.

Ürünümüzde yer alan Antep fıstığı tamamen doğal, taze fıstıklardan oluştuğu gibi kaymak da Afyonkarahisar ilimizin meşhur kaymağıdır. Dolayısıyla iki eşsiz malzeme Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokumda bir araya gelmiş, beğeninize sunulmuştur.

Uygun Fiyatlı Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum ürünümüz tamamen Türk Gıda Kodeksi Lokum Tebliği’ne uygun olarak üretilmiş, helal yönetim sistemine sahiptir. Güneş ışığından uzak, serin ve kuru ortamda yatay olarak muhafaza edebilir, tavsiye edilen tüketim tarihine kadar güvenle tüketebilirsiniz. Ambalaj açıldıktan sonra bir hafta içerisinde tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

Sultan Antep Fıstıklı Manda Kaymaklı Lokum sipariş sonrası ürünleriniz en kısa sürede kargoluyoruz. Bayramlarda, özel günlerde ya da davetlerde rahatlıkla tüketebileceğiniz bir lezzeti uygun fiyatla sizlerle buluşturuyoruz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler:afyon fıstıklı kaymaklı lokum,afyon antep fıstıklı manda kaymaklı lokum,meşhur afyon lokumu,afyon lokumu nereden alınır,afyon kaymaklı lokum sipariş,afyon fıstıklı kaymaklı sultan lokum,afyon lokum fiyat,