• Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Antep Fıstıklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Antep Fıstıklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   60,00 TL

  • Vergiler Dahil: 60,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Antep Fıstıklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Lokum, asırlardır tüm dünyaya mal olmuş lokuma bambaşka bir lezzet katıyor. Kendinizi ve sevdiklerini mutlu etmek için tercih edebileceğiniz en özel tatlılardan birisi olan Sultan Antep Fıstıklı Lokum sayesinde damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Antep fıstığı, Hindistan cevizi ve lokumun bir araya gelmesiyle oluşan bu eşsiz lezzeti evlerinizde, ofislerinizde, iş yerlerinizde ister kendiniz tüketin isterseniz misafirlerinize ikram edin. Tatlı olarak çok fazla rağbet gören Sultan Antep Fıstıklı Lokum bu noktada en güzel seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sultan Antep Fıstıklı Lokum klasik lokumlardan farklı olarak Hindistan cevizi ile kaplı ve fıstıklı bir lezzet olmasıyla öne çıkıyor. En çok tercih edilen ve en sevilen kuruyemişlerden birisi olan Antep fıstığı bu ürünümüzde bambaşka bir tada kavuşuyor.

Taze ve Doğal Sultan Antep Fıstıklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Lokum, dünyaya mal olmuş Afyon lokum çeşitleri arasında her zaman beğenilerek tüketilmektedir. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerde herhangi bir katkı maddesi, sentetik madde, renklendirici, tatlandırıcı, raf ömrünü uzatmak için uygulanan ekstra işlem yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaşmakta, her yaştan, her zevke uygun bir tatlı çeşidi olarak tercih edilmektedir.

Klasik Antep Fıstıklı Lokum Özelliği

Lokumlar klasik kesimle hazırlandığı gibi sarma yöntemiyle de hazırlanıyor. Sarma yöntemiyle hazırlanan Antep fıstıklı lokum, sarma işleminin yapılması için Hindistan cevizli zemin üzerinde sarılıyor. Lokum üretiminde kullanılan temel ürünlerle birlikte taze, doğal ve kaliteli Antep fıstığı kullanılıyor. Lokumun içinde kullanılan Antep fıstığı bütün halde ya da parçalar halinde lokum üretiminde kullanılıyor. Sarma işleminde kullanılan Hindistan cevizi ise %100 doğal olarak tercih ediliyor. Lezzetli ve doğal olan Hindistan cevizinin kokusu ve tadı lokumla birleşiyor.

Online Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Antep Fıstıklı Afyon Lokumu Siparişi

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Antep Fıstıklı Lokum sipariş işlemleriniz Cuma ve cumartesi günleri yapıldı ise pazartesi kargolanmakta, diğer günler aynı gün kargoya verilerek en kısa sürede adreslerinize ulaştırılmaktadır.

Afyon’a özel Antep fıstıklı lokumlar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden sipariş ediliyor. Peki, lokum siparişi için ne yapmak gerekiyor? Ballıpınar ailesi olarak internet üzerinden klasik sarma Antep fıstıklı lokum sipariş etmenizi sağlıyoruz. Site üzerinden lokum siparişinizi oluşturabilir ve kısa süre içerisinde lokumu adresinizde alabilirsiniz. Afyon lokum lezzetleri arasında yer alan Antep fıstıklı sarma lokumu hem misafirlerinize ikram edebilir hem de davetlerinize götürebilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler