• Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Manda Kaymaklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Manda Kaymaklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   55,00 TL

  • Vergiler Dahil: 55,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Manda Kaymaklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Lokum, asırlardır tüm dünyaya mal olmuş lokuma bambaşka bir lezzet katıyor. Kendinizi ve sevdiklerini mutlu etmek için tercih edebileceğiniz en özel tatlılardan birisi olan Sultan Antep Fıstıklı Lokum sayesinde damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Antep fıstığı, Hindistan cevizi ve lokumun bir araya gelmesiyle oluşan bu eşsiz lezzeti evlerinizde, ofislerinizde, iş yerlerinizde ister kendiniz tüketin isterseniz misafirlerinize ikram edin. Tatlı olarak çok fazla rağbet gören Sultan Antep Fıstıklı Lokum bu noktada en güzel seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sultan Antep Fıstıklı Lokum klasik lokumlardan farklı olarak Hindistan cevizi ile kaplı ve fıstıklı bir lezzet olmasıyla öne çıkıyor. En çok tercih edilen ve en sevilen kuruyemişlerden birisi olan Antep fıstığı bu ürünümüzde bambaşka bir tada kavuşuyor.

Taze ve Doğal Sultan Antep Fıstıklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Lokum, dünyaya mal olmuş Afyon lokum çeşitleri arasında her zaman beğenilerek tüketilmektedir. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak yapılan ürünlerde herhangi bir katkı maddesi, sentetik madde, renklendirici, tatlandırıcı, raf ömrünü uzatmak için uygulanan ekstra işlem yoktur. En doğal haliyle sizlere ulaşmakta, her yaştan, her zevke uygun bir tatlı çeşidi olarak tercih edilmektedir.

Klasik Manda Kaymaklı Lokum

Afyon Klasik Manda Kaymaklı lezzeti, görüntüsü ve kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen lokum türlerinden biridir. Afyon’un meşhur Manda kaymağının en özel hali olan bu lezzet eşsiz bir tattır. Her damak zevkine hitap etmeyi başaran bu lokum türümüz yıllardır Afyon’un simgelerinden birisi olmuş, her tadanın vazgeçilmezi haline gelmeyi başarmıştır.  

Çok farklı şekillerde tüketilen manda kaymağının en özel hallerinden birisi olan Klasik Manda Kaymaklı, bölgemizin havasıyla, suyuyla ve bitkileriyle beslenen hayvanların sütlerinden elde edilen kaymaktan elde edilmektedir. 

Doğal Klasik Manda Kaymaklı

Klasik Manda Kaymaklı sipariş verdiğiniz ürünlerimiz paketli hazır değildir. Siparişe özel kargoya verilmeden hemen önce sarılarak paketlenir. Taptaze şekilde sofralarınızla buluşturulması için güvenle tüketiminize sunulur. İçerisinde ürünlerimizin raf ömrünü uzatacak kimyasal ya da sentetik kıvam vericiler bulunmaz. Tatlandırıcılar, gıda boyaları, renklendiriciler, yapay tatlandırıcılar, koruyucular kullanılmaz. Bu sayede sağlığınız için herhangi bir risk oluşturmaz. Doğrudan kullanıma uygun olup son tüketim tarihi ambalaj üzerinde yer alır.

Online Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Manda Kaymaklı Afyon Lokumu Siparişi

Sultan Antep Fıstıklı & Klasik Manda Kaymaklı Lokum sipariş işlemleriniz cuma ve cumartesi günleri yapıldı ise pazartesi kargolanmakta, diğer günler aynı gün kargoya verilerek en kısa sürede adreslerinize ulaştırılmaktadır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler