• Sultan Cevizli & Klasik Cevizli Lokum

Sultan Cevizli & Klasik Cevizli Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   55,00 TL

  • Vergiler Dahil: 55,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Cevizli & Klasik Cevizli Lokum

Sultan Cevizli Lokum ürünümüzde en özel lezzetleri ihtiva etmekte, her damak zevkine hitap edebilecek zenginlikte bulunmaktadır. Ürünümüzün içerisinde en çok tercih edilen ve en faydalı kuruyemişlerden birisi olan cevize yer veriliyor. Tamamen doğal, tam mevsiminde toplanmış, kurutulmuş cevizler Afyon’un meşhur kaymağı ile buluşuyor. Kullanılan kaymak, Afyon ilimizin eşsiz doğasında beslenen, havasını soluyan mandalardan elde edilmiştir. İki temel malzemelerin buluşması ile ortaya eşsiz bir lokum türü çıkmıştır.

Taze ve Kaliteli Sultan Cevizli Lokum

Sultan Cevizli Lokum ürünümüzde öncelik her zaman sağlıktır. Bunun için herhangi bir katkı maddesi, früktoz, renklendirici, kıvam verici, tatlandırıcı, koruyucu, mısır şurubu gibi raf ömrünü uzatmaya yönelik katkılar bulunmamaktadır. Tamamen Tük Gıda Kodeksi Lokum Tebliği’ne göre üretilmiş olan Sultan Cevizli Lokum ürünümüz serin ve kuru, gün ışığı almayan yerde muhafaza edildiği taktirde tavsiye edilen son tüketim tarihine kadar taptaze kalmayı başarmaktadır. Ambalajı açılan ürünlerimizde ise bir hafta içerisinde tüketilmesini tavsiye ediyoruz. Afyon lokum çeşitleri arasından farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için hazır bulunuyor.

Afyon’a Ait Klasik Cevizli Lokum

Afyonkarahisar, farklı birçok lezzete ev sahipliği yapıyor. Bu lezzetlerin arasında klasik cevizli lokum da yerini alıyor. Şekerli fakat ağır bir lezzeti olmayan cevizli lokum çok eski bir tarihe sahip. Özel olarak üretilen cevizli lokum Afyon’dan Türkiye’nin çeşitli bölgelerine gönderiliyor. Cevizli lokumun içerisinde mısır nişastası, toz şeker, sitrik asit, vanilin, ceviz içi ve Hindistan cevizi kullanılıyor. Klasik cevizli lokumun içerisinde kullanılan ceviz içi, banilin ve Hindistan cevizi tüm lezzeti etkiliyor. Afyon’da üretilen lokumun üretiminde doğal ceviz içi, vanilin ve Hindistan cevizi kullanılıyor. Üretilen lokumlar Hindistan cevizi ile birleştirildikten sonra paketleniyor.

Sultan Cevizli & Klasik Cevizli Lokumda Hızlı Kargo İmkanı

Sultan Cevizli & Klasik Cevizli Lokum sipariş vermek isteyenler için gönderim ve paketlemelerimizi strafor köpük ve buz aküsü ile güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Herhangi bir şekilde zarar görmesine imkân vermeden ve lezzetinde azalma olmadan sizlere ulaştırıyoruz. Sevdiklerinize ikram edebilir, gün içerisinde, bayramlarda, özel günlerde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kuru ve serin yerde sakladığınız lokumların hem lezzetini hem de yapısını korumuş olursunuz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler