• Sultan Fındıklı &  Klasik Fındıklı Lokum

Sultan Fındıklı & Klasik Fındıklı Lokum

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   55,00 TL

  • Vergiler Dahil: 55,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Fındıklı & Klasik Fındıklı Lokum

Sultan Fındıklı Lokum ile kendinize ve sevdiklerinize eşsiz bir ziyafet yaşatabilir, dilediğiniz zaman damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Tatlı olarak çok sık rağbet gören Sultan Fındıklı Lokum hem kendi damak zevkinize hem de misafirlerinize ve diğer sevdiklerinize ikram etmek için en güzel alternatiflerden birisidir.

Sultan Fındıklı Lokum ürünümüz klasik Afyon lokum çeşitlerinden farklı olarak Hindistan cevizi kaplıdır ve fındıklıdır. En sevilen kuruyemişlerden birisi olan fındık, Hindistan cevizi ile eşsiz bir birliktelik oluşturmuş, her damak zevkine hitap edebilecek bir zenginlik kazanmıştır.

İkramlık Sultan Fındıklı Lokum

Sultan Fındıklı Lokum ürünümüz tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ürünümüzde herhangi bir katkı maddesi, sentetik tatlandırıcı, renklendirici bulunmadığı için herkesin tüketimine uygundur. Kahve ve çay keyfinizin yanında rahatlıkla tüketebileceğiniz Sultan Fındıklı Lokumu dilerseniz misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Yine eliniz boş gitmek istemediğiniz misafirlikleriniz için çok güzel ve çok özel bir hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Klasik Fındıklı Lokum

Klasik fındıklı lokum içerisinde taze ve lezzetli fındıklar kullanılır. Lokum üretiminde önemli olan kullanılan fındığın kalitesidir. Eğer fındıkların lezzetinde herhangi bir sorun varsa lokumun lezzeti de başarılı olmayacaktır. Bu nedenle lokum üretiminde doğru fındık seçimi yapılmalıdır. Klasik fındıklı lokum üretiminde kullanılan iç fındıklar bütün halde ya da parçalar halinde lokum içerisinde kullanılabilir. Fındıklı lokumun üretiminde Hindistan cevizi de kullanılmaktadır. Kullanılan Hindistan cevizi doğal ve toz halde olduğu için lokumun lezzetini hafifletir, lokumun kokusunu dengeler.

Sultan Fındıklı & Klasik Fındıklı Lokum Siparişi

Afyon lokum lezzetleri arasında yer alan klasik fındıklı lokum Afyon’dan Türkiye’nin diğer şehirlerine gönderiliyor. Sizler de sultan fındıklı & klasik fındıklı lokum sipariş etmek için Ballıpınar sitesi üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden lokum siparişi verebilir, lokumun kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özel kutusunda gönderilen lokumu ağzı kapalı kutu içinde serin ve kuru ortamda saklamanızda fayda var. Böylelikle lokumun lezzetini korumuş olursunuz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler