• Sultan Karışık Lokum (Sultan Antep Fıstıklı & Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli)

Sultan Karışık Lokum (Sultan Antep Fıstıklı & Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   55,00 TL

  • Vergiler Dahil: 55,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Sultan Karışık Lokum (Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli & Sultan Antep Fıstıklı Lokum)

Sultan Fındıklı Lokum ile kendinize ve sevdiklerinize eşsiz bir ziyafet yaşatabilir, dilediğiniz zaman damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Tatlı olarak çok sık rağbet gören Sultan Fındıklı Lokum hem kendi damak zevkinize hem de misafirlerinize ve diğer sevdiklerinize ikram etmek için en güzel alternatiflerden birisidir.

Sultan Fındıklı Lokum ürünümüz klasik Afyon lokum çeşitlerinden farklı olarak Hindistan cevizi kaplıdır ve fındıklıdır. En sevilen kuruyemişlerden birisi olan fındık, Hindistan cevizi ile eşsiz bir birliktelik oluşturmuş, her damak zevkine hitap edebilecek bir zenginlik kazanmıştır.

Taze ve Kaliteli Sultan Cevizli Lokum

Sultan Cevizli Lokum ürünümüzde en özel lezzetleri ihtiva etmekte, her damak zevkine hitap edebilecek zenginlikte bulunmaktadır. Ürünümüzün içerisinde en çok tercih edilen ve en faydalı kuruyemişlerden birisi olan cevize yer veriliyor. Tamamen doğal, tam mevsiminde toplanmış, kurutulmuş cevizler Afyon’un meşhur kaymağı ile buluşuyor. Kullanılan kaymak, Afyon ilimizin eşsiz doğasında beslenen, havasını soluyan mandalardan elde edilmiştir. İki temel malzemelerin buluşması ile ortaya eşsiz bir lokum türü çıkmıştır.

Taze ve Doğal Sultan Antep Fıstıklı Lokum

Sultan Antep Fıstıklı Lokum, asırlardır tüm dünyaya mal olmuş lokuma bambaşka bir lezzet katıyor. Kendinizi ve sevdiklerini mutlu etmek için tercih edebileceğiniz en özel tatlılardan birisi olan Sultan Antep Fıstıklı Lokum sayesinde damaklarınızı şenlendirebilirsiniz. Antep fıstığı, Hindistan cevizi ve lokumun bir araya gelmesiyle oluşan bu eşsiz lezzeti evlerinizde, ofislerinizde, iş yerlerinizde ister kendiniz tüketin isterseniz misafirlerinize ikram edin. Tatlı olarak çok fazla rağbet gören Sultan Antep Fıstıklı Lokum bu noktada en güzel seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sultan Antep Fıstıklı Lokum klasik lokumlardan farklı olarak Hindistan cevizi ile kaplı ve fıstıklı bir lezzet olmasıyla öne çıkıyor. En çok tercih edilen ve en sevilen kuruyemişlerden birisi olan Antep fıstığı bu ürünümüzde bambaşka bir tada kavuşuyor.

Online Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli & Sultan Antep Fıstıklı Afyon Lokumu Siparişi

Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli & Sultan Antep Fıstıklı Lokum sipariş işlemleriniz cuma ve cumartesi günleri yapıldı ise pazartesi kargolanmakta, diğer günler aynı gün kargoya verilerek en kısa sürede adreslerinize ulaştırılmaktadır.

En özel, en doğal malzemelerin bir araya getirildiği Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli & Sultan Antep Fıstıklı Lokum çeşidimizi evlerinizde, ofislerinizde, iş yerlerinizde tüketebilir, ikramlık olarak tercih edebilirisiniz. Sultan Fındıklı & Sultan Cevizli & Sultan Antep Fıstıklı Lokum sipariş verdiğiniz taktirde siparişleriniz en hızlı şekilde tarafınıza kargolanır. Gönderim sırasında zarar görmemesi ve lezzetini koruması için strafor köpük ve buz aküsü ile güvenli şekilde ambalajlanır. Çok uygun fiyatlı olarak Türkiye’nin her yerine kısa sürede ulaştırılır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler