Süt


Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)


Süt Çeşitleri

Profesyonel Nitelikte Süt Üretimi

Süt, dünya üzerindeki en önemli besin maddelerinden bir tanesidir. 1. kalite olması oldukça önemli bir gıda maddesi olarak bilinen süt, günümüzde pek çok farklı firma tarafından da çiğ süt formunda üretilmektedir. Bu anlamda Hastalıktan Ari İşletme Belgesi’ne sahip olması ile öne çıkan markamız, bizzat kendi çiftliğinden çiğ süt üretimi ile tanınmaktadır. Ayrıca bunun satışını gerçekleştirmekte, kapıya kadar çiğ süt teslimatı yapmakta ve oldukça lezzetli ve doğal süt ürünleri ile öne çıkmaktadır. Kendi üretimimiz olmamasına rağmen doğal ve katkısız keçi ve manda sütü satışı yapmakta olan işletmemiz, Afyonkarahisar ilinden diğer tüm illere ürün gönderim hizmetleriyle öne çıkmaktadır.
1. sınıf ürünler denildiğinde çiftliğinden direkt süt satış hizmeti ile öne çıkan firmalardan bir tanesi olan firmamız, sektöründe lider ve öncü çalışmaları ile tanınmaktadır. Kendi sektöründe profesyonel ürün seçenekleri ve oldukça makul ücret seçenekleri ile öne çıkan işletmemiz, sektöründe en doğal ürünleri sağlayan işletmeler arasında yer almaktadır. Online satın al hizmetleri alanında kusursuz bir marka imajı çizen firmamız, sektöründe örnek işletmeler arasında yer almakta ve rakip firmaların da büyük bir takdirle karşıladığı marka olarak öne çıkmaktadır. Özellikle çiftlikten satış ve kapıya kadar ürün teslimatı hizmetleri ile öne çıkan markamız, bu alanda kesintisiz çalışmalarına devam etmektedir.

Sütün İnsan Sağlığı İçin Önemi

Süt insanoğlunun beslenmesinde vazgeçilmez bir kaynaktır. Anne sütüyle beslenen bebekler dışında her yaş grubunun tüketmesi gerekir.
İnsan yaşamının her evresinde gerekli olan süt, C vitamini ve demir dışında tüm besin öğelerini içeren yüksek besin değerine sahip bir gıdadır. Süt vücudun gelişmesi, güçlenmesi ve sağlığın korunması için gereken besin öğelerini bünyesinde bulundurmaktadır. İçermiş olduğu kalsiyum sağlıklı kemikler ve dişler için, magnezyum kas fonksiyonları için, süt proteinleri büyüme ve vücut onarımı için, B12 ve B6 vitaminleri sağlıklı vücut hücreleri için, fosfor bağışıklık fonksiyonu için önemli faydalar sağlamaktadır.
Süt, büyümede, gelişmede, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde faydası olduğu gibi kan basıncının düzenlenmesi ve bazı kanserlerin gelişiminin azaltılmasında koruyucudur.
Sinir sistemi ve beyin gelişiminde önemli rol oynayan laktoz(süt şekeri) sadece sütte bulunmaktadır. 

Yüksek Kalite Standartlarında Üretim Koşulları

1.sınıf kalite çiğ süt üretimi sunmakta olan işletmemiz, Hastalıktan Ari İşletme Belgesi’ne sahip olması ile öne çıkmaktadır. Oldukça yetkin ve uzman üretim standartlarının yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkan firmamız, Afyonkarahisar’dan diğer tüm illere ürün gönderimiyle de kendi sektöründe lider markalar arasında bulunmaktadır. Oldukça uygun pek çok fiyatı ve nitelikli hizmet koşullarını birleştirerek hizmet sunan markamız, sektör içerisindeki oldukça doğal ürünleri ile tanınmaktadır. Kapıya kadar ücretsiz çiğ süt siparişi getirmekte olan firmamız, ülkemizdeki en doğal çiğ süt ürünlerini en kaliteli çiftliklerden pek değerli müşterilerinin evlerine kadar getirmektedir.
Çiğ süt ürünleri satışından oldukça doğal ürün gamı ile hizmet vermekte olan işletmemiz, sektöründe oldukça profesyonel çalışmaları ile tanınmaktadır. Çiftlikten direkt organik ürün üretimi ve online satış hizmetleri ile öne çıkan markamız, kendi alanında oldukça başarılı hizmetleri ile tanınmaktadır. Bizzat kapıya kadar sipariş yöntemleri ile de öne çıkan işletmemiz, sektöründe parlayan marka değeri ile tanınmaktadır. Özellikle kapıya kadar siparişi ve oldukça nitelikli hizmet standartlarını bir araya getiren firmamız, sektöründe hızlı ve kesintisiz hizmetleri ile tanınmaktadır. Gün içerisinde firma web sitemizi ziyaret ederek çeşitli ürün ve hizmet seçenekleri hakkında anında haberdar olabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra firma web sitemiz aracılığıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Üstün Kalite ve Hizmet Standartları

Üstün kalite ve hizmet standartları ile öne işletmemiz, sektöründe lider çalışma seçenekleri ile tanınmaktadır. Alanında tecrübe sahibi çiftlik kadrosu ve teknik personeli bünyesinde barındırmakta olan işletmemiz, sektöründe önder hizmet seçeneklerini de bünyesinde toplamış haldedir. Süt sağım alanında en modern makinelerle donatılmış olan çiftlikleri bünyesinde barındırman işletmemiz, sektöründe en çağdaş ve en modern hizmetleri sunmaya büyük özen göstermektedir. Çok donanımlı web sitesini marka bünyesinde barındıran firmamız, sektöründe lider tarzdaki hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Kendi üretimimiz olan çiğ inek sütü hizmetlerinin yanı sıra; keçi sütü ve manda sütü satışlarıyla da alanında lider işletmeler arasında yer alan markamız, sektöründe oldukça önemli çalışmaları ile tanınmaktadır.
Çiğ süt üretim sektöründe oldukça doğal ürünleri ile öne çıkan işletmemiz, ücretsiz kapıya kadar sevkiyat hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Sektöründe lider hizmetlerinin yanında yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen markamız, en doğal üretim koşullarını bünyesinde barındırmaktadır. Alanında profesyonel hizmetleri ve uygun ücret seçeneklerini bünyesinde toplamayan işletmemiz, pek değerli müşterilerinden almış olduğu yüce güçle sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmektedir. Markamız, sektöründe örnek marka imajı ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde web sitemizi ziyaret ederek çeşitli nitelikli hizmet seçeneklerimiz hakkında anında fikir almaya başlayabilirsiniz.Göster