Tereyağ


Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)


Tereyağı Çeşitleri

Doğal Beslen, Doğa’da Daha Uzun Kal

Günün en önemli öğünü olan kahvaltılarda kızarmış, sıcacık ekmeğin yanına en çok yakışan elbette ki tereyağıdır. Üzerine yine doğal olarak yapılan reçelle tadına doyum olmayacak bu muhteşem üçlünün lezzeti ile kahvaltılarınıza farklı bir tat ve yorum katabilirsiniz.
Sadece kahvaltıda değil aynı zamanda kek, poğaça ya da tatlı çeşitlerinin de bulunduğu çoğu hamur işleri ve yemeklerin de eşsiz tada sahip olmasında etkin rolü oynayan tereyağı, hakikisi bulunduğu zaman damakta şölen yaratacak lezzette bir tada sahip olmaktadır.
Hakikisi dediğimiz, elbette ki doğalıdır. Köyün, çiftliğin kokusunu içerisinde barındıran, sütün tadının damakta hissedildiği fakat yoğun olarak yağının tadının baskın geldiği doğal tereyağıdır. Bu eşsiz lezzete aslında kavuşmak çok da zor değildir.
Bizler, Ballıpınar Çiftliği olarak siz değerli müşterilerimize aradığınız doğal tereyağının ayrıca bunun yanında pek çok doğal ve organik ürünlerin satışını sunabilmek için Afyonkarahisar ilinde hizmet vermekteyiz.
Tamamen doğal ortamda beslenen hayvanların sütlerinden yapılan organik tereyağımız ile sofralarınıza ve yemeklerinize lezzet katmayı vaat ediyoruz.

Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin Ballıpınar Çiftliği

Sağlıklı bir ömür geçirmek isteyen bireyin her zaman gün içerisinde tükettiği gıdalara dikkat etmesi gerekmektedir. Bu dikkat, tükettiği besinin taze olması, güvenilir marka ve en doğal haliyle satışa sunan işletme tarafından alınması konusunda olmaktadır.
Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde markamızı layığı ile taşıyabilecek, bizi en kaliteli şekilde temsil edecek ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu özverili çalışma ile arkamıza aldığımız güç olan siz değerli müşterilerimizin güven duygusunu asla bozmamayı amaçlıyoruz.
Her zaman en iyisini layık gördüğümüz siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz kaliteyi ve lezzeti yaşatabilme amacı ile işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz. Bu amaç doğrultusunda hep 1. kalite ürünler çıkarmayı kendimize vazife olarak görüyoruz.
Kalitemizden asla ödün vermemek ve markamızı daha zirveye taşıyabilmek için 1. sınıf ürünler hazırlayarak sizlerin satışına sunuyor ve aldığımız geri dönüşlerden de ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha anlıyoruz. Bu sebep doğrultusunda da bulunduğumuz bu yolda hiç durmadan sürekli ileriye gitmek için çalışıyoruz.
Ballıpınar Çiftliği olarak Afyonkarahisar sınırları içerisinde hizmet veren işletmemiz, gastronomi konusunda markalaşmış bir ile yakışır şekilde ürünler hazırlamaya tam gaz devam etmektedir. Afyon kaymağı, Afyon sucuğu, Afyon lokumu gibi gıdaları kendi adı ile andırabilecek şekilde kalitesini ortaya koymuş şehirde bizler de markamızın kalitesinden söz ettirmeyi amaçlamaktayız. Bu sebeple de hizmet anlayışımızı hiçbir zaman değiştirmeden önceliğimiz olarak hep sizlerin damak zevki ve daha doğal ürünleri tüketebilmenizi tutmaktayız.
Hizmetlerimiz içerisinde sadece tereyağı değil aynı zamanda sofralarınıza doğal ve organiklik katabileceğimiz bütün gıda ürünlerini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunlar içerisinde bakliyatlardan konservelere, kahvaltılık tüm ürünlerden süt ve süt ürünlerine, tahinden pekmeze, un çorba ve baharat çeşitlerine varıncaya kadar geniş ürün çeşitliliğimiz ile sizlere doğallığın zenginliğini sunmayı kendimize görev biliyoruz.
Sadece bunlar ile kalmayıp ayrıca e-ticaret seçeneğimiz ile Afyonkarahisar sınırları içerisinde kalmayarak tüm Türkiye’ye ürünlerimizi sunabilmenin mutluluğunu da yaşıyoruz. Rahatlık ile sipariş verebileceğiniz ürünlerimizi sizlere en doğal hali ile sunuyoruz. Dilerseniz direkt sipariş verebilir, dilerseniz de öncesinde ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.
Kolaylık ile alış veriş yapabileceğiniz sitemizde tek bir satın al butonuna tıklayarak anında bu doğal ürünlerimize sahip olabilir ve lezzeti kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Siparişi alınan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en kısa sürede, saklama koşullarına göre muhafaza ederek kargo şirketine ulaştırıyoruz. Olabilecek en az zamanda sizlerin sofralarınıza ulaşabilmek için bütün işlemleri hızlı fakat son derece titizlik ile yapıyoruz.
Sizlerin hayatını kolaylaştırabilecek, sizlere lezzetlerimizi daha kolay ulaştırabilecek her türlü yolları araştırıyor ve sürekli dinamik tuttuğumuz kadromuz ile en kısa sürede hizmetlerimiz içerisine eklemeye çalışıyoruz.

Doğal Beslenme Konusunda Ballıpınar Çiftliği’nde Fiyatlar

Doğal beslenme konusunda sektör içerisinde en uygun fiyatlı ürünleri sizlere sunmaya çalışan Ballıpınar Çiftliği, sağlıklı yaşam konusunda hayatlarınıza dokunurken bunu ekonomik açıdan sıkıntıya sokmayacak şekilde yapmayı kendine amaç edinmiştir.
Bu sebeple de fiyat konusunda olabildiğince pek çok müşterimizin bütçesine uygun olmasına özen göstermekteyiz. Fiyatı belirlerken ürünlerimize ulaşmak isteyen herkesin bütçelerini göz önünde bulundurarak ücret ayarlamalarını yapmaya oldukça özen gösteriyoruz.
Hedefimiz her zaman çok daha fazla müşteri kitlesine ulaşmaktır. Fakat bunu yaparken de her zaman en kaliteli ve en güvenilir şekilde olmasını amaçlamaktayız. Bu sayede de siz değerli müşterilerimize yakışır bir ürün çeşitliliği sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Hiçbir zaman kalitesinden ve doğallığından şüphe duyduğumuz ya da sizlerin şüphe duyabileceğinizi hissettiğimiz ürünleri işletmemizde bulundurmuyor ve sizlerin satışına sunmuyoruz. Bizlere vermiş olduğunuz güveni asla sarsmamak için her zaman kalite, kalite ve yine kalite diyoruz.Göster