Tarçınlı Akide Şekeri 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   15,00 TL

  • Vergiler Dahil: 15,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Tarçınlı Akide Şekeri

Tarçınlı Akide Şekeri, geleneksel usullerle tarçın aroması ile hazırlanan vazgeçilmez bir lezzettir. Geleneksel bir Türk şekeri olan Tarçınlı Akide Şekeri, Osmanlı mutfağının en eski şekerleme türlerinden birisidir. Akide sözcüğünün anlamı, inanç, bağlılık olduğu için bu şeker de yıllardır bir temsil olarak kullanılmıştır. Yeniçerilere ulufe törenlerinde verilen yemeklerden ve ulufelerden memnun kalırlarsa akide şekeri dağıtılırmış. Bu sayede askerlerin padişaha memnuniyet bağlılığını gösteren sözleşmeyi işaret ederlermiş. Yani akdim devam ediyor manasında akide şekerini kullanırlarmış.

Tarçınlı Akide Şekeri Nasıl Hazırlanır?

Tarçınlı Akide Şekeri sipariş vererek sahip olacağınız bu eşsiz ve özel lezzeti siz de sevdiklerinize geleneksel anlam ve önemini düşünerek ikram edebilirsiniz. Ya da sadece eşsiz bir tat sunmak için sunabilirsiniz. Bu akide şekerini özel yapan unsurlardan birisi yapılışıdır. Tamamen bakır kaplar kullanılarak saatlerce kaynatılan, karıştırılan, mermer tezgahlarda maharetli ellerce yoğrulan bu lezzet, ardından özel şekerleme makasları kullanılarak kesilip son halini alır. Dolayısıyla sofralarınıza ulaşan Tarçınlı Akide Şekeri büyük bir emek ürünüdür. Tadı da hem emekten hem doğal içeriğinden gelmektedir.

Tarçınlı Akide Şekeri Nasıl Saklanır?

Oldukça uygun Tarçınlı Akide Şekeri fiyat avantajı ile sahip olacağınız bu ürünümüz, tarafınıza taptaze olarak ulaştırılır. Oldukça hassas olan Tarçınlı Akide Şekeri saklarken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Eğer hava ile temas ederse yumuşayacağı için ağzını sıkıca kapatarak serin ve kuru bir yerde muhafaza etmelisiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

afyon lokumu afyon lokum sipariş afyon lokum çeşitleri afyon lokum çeşitleri lokum çeşitleri manda yoğurdu haşhaş ezmesi haşhaş ezmesi sultan lokumu afyon sucuk manda kaymağı manda kaymağı manda kaymağı