Lokum Şekerleme ve Tatlı Çeşitleri

Afyonkarahisar denildiği zaman aklınıza ilk gelen lezzet ne oluyor? Afyonkarahisar, Türkiye’nin gastronomi şehri olarak tanınıyor. Şehrimize ait birçok önemli lezzet bulunuyor. Yıllardır bu lezzetler özenle hazırlanıyor ve tüketiciye sunuluyor. Afyonkarahisar’a ait olan lezzetler arasında tatlı çeşitleri de bulunuyor. Bu çeşitlilik arasından damak zevkinize hitap eden tatlıyı tercih edebilirsiniz. Yemekten sonra, çayınızın veya kahvenizin yanına tercih edebileceğiniz tatlı çeşitleri yıllardır özellikle üretilmektedir. Lezzetli, sağlıklı ve 1. kalite tatlılar firmamız tarafından sizlere sunulmakta.
Firma olarak Afyonkarahisar’da tanınıyor, güvenle tercih ediliyoruz. Değerli müşterilerimiz firmamızda satışa sunulan tatlı çeşitlerini beğenerek tüketiyor. Afyonkarahisar’a özel birçok tatlı çeşitleri bulunuyor. Eski bir tarihe sahip olan bu lezzetler özel koşullarda, katkı maddesi olmadan üretiliyordu. Bizler de günümüzde aynı kalitede ve lezzette tatlı üretimi yapan yerleri tercih ediyoruz. Tatlı üretiminde kullanılan malzemeler doğal malzemelerdir. Böylelikle tatlıyı yedikten sonra rahatsız olmazsınız. Çünkü doğal olarak üretilen tatlılar oldukça hafiftir. Firmamızda satışa sunulan tatlıları kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Şehrimizin merkezinde bulunan satış noktasında bu tatlı çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Sadece şehrimizde değil ülke genelinde satış yapabiliyoruz. Firmamız ürünlerine ulaşarak siparişinizi oluşturabilir, adresinize teslim alabilirsiniz. Özel koşullarda üretilen tatlı çeşitleri özenle paketlenir, sağlığa uygun şartlarda sizlere gönderilir.

Tatlı Çeşitleri Nelerdir?

Firmamız, Afyonkarahisar merkezli tatlı satışı yapmaktadır. Afyon’a ait çeşitli lezzetleri özenle tüketiciye sunmaktayız. Yöresel tatlı çeşitlerimizin yapımının kolay olduğu düşünülse de aslında bu süreç zorlu bir süreçtir. Tatlılar yapılırken kullanılan malzemeler, malzemelerin oranı, tatlının yapım aşaması, tatlının saklanma koşulları değişiklik göstermektedir. Sizlere 1. sınıf ürünler ile satış yapmak için doğal yöntemlerle hazırlanan tatlı çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Firmamız tarafından satışa sunulan tatlı çeşitleri arasında bulunan tatlıların bir kısmı şu şekilde;
·       Cevizli sucuk
·       Kaymak şekeri
·       Fincan pişmaniye
·       Fındıklı cezerye
·       Gül lokumu
·       Sultan lokumlar
·       Klasik lokumlar
·       Kaymak şekeri
·       Sade ekmek kadayıfı
·       Vişneli ekmek kadayıfı
Afyonkarahisar bir gastronomi şehridir. Şehrimize ait pek çok lezzet bulunmaktadır. Bu lezzetler arasında tatlı çeşitleri yoğun ilgi görmektedir. Tatlı çeşitleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Afyon’da lokum çeşitleri oldukça fazladır. Lokum yapımında şeker, su, limon, tatlandırmak için meyve aromaları, kurutulmuş meyveler kullanılmaktadır. Lokumlar özel olarak hazırlanır. Lokum yapımında kullanılan malzemelerin belirli bir oranı vardır. Her lokum çeşidinde kullanılan oran farklıdır. Eğer bu oran sağlanamazsa lokumun orijinal lezzeti değişir ve istenilen hafif lezzet kaybolur. Gül lokumu, güllü lokum, cevizli lokum, fındıklı lokum, sade lokum, meyveli lokum gibi birçok lokum çeşidi bulunmaktadır. Lokumun aromasını değiştirmek için çeşitli meyvelerden yardım alınır. Limonlu, portakallı, vişneli, naneli olmak üzere farklı aromalarda lokumlar üretilmektedir. Cevizli sucuk ve fındık pişmaniye oldukça beğenilen lezzetler arasında yerini alıyor. Cezerye, kadayıf çeşitleri de aynı şekilde özel olarak üretiliyor. Afyonkarahisar’a ait önemli lezzetlerden diğerleri de kaymak şekeri ve manda kaymaklı lokum oluyor. Manda kaymaklı lokum ve kaymak şekeri için firmamızla iletişime geçerek satın al işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapmaktayız.

Tatlı Çeşitleri Siparişi ve Fiyatları

Afyon, gastronomi şehri olarak birbirinden lezzetli ürünleri sizlere sunuyor. Bizler de firma olarak bu lezzetli ürünleri özenle hazırlıyor, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuyoruz. Tatlı siparişi vermek için firmamızın sitesine giriş yaparak tatlı siparişinizi verebilir, kısa süre sonra tatlınızı teslim alabilirsiniz. Firma olarak hem satış noktamızda hizmet veriyoruz, hem de internet üzerinden hizmet veriyoruz. Uygun fiyat aralığına sahip bu ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Tatlıların fiyatlarında değişiklik görülebilir. Firmamızda Afyonkarahisar’a ait birçok tatlı çeşidi bulunmaktadır. Özel koşullarda hazırlanan bu tatlıların fiyatlarında değişiklik görülebilir. Genel olarak baktığınız zaman bu tatlıların uygun fiyatı ile sizlere sunulduğunu görmüş olursunuz. Tatlılar, yılların bilgi ve birikimine sahip ekip tarafından hazırlanmakta ve paketlenmektedir. Hazır paketler arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi istediğiniz miktarda tatlınızı siparişe ekleyebilirsiniz. Afyonkarahisar’a ait bu tatlıları sevdiklerinize ister hediye olarak götürebilir, ister misafirlerinize ikram edebilir, ister çayın-kahvenin yanında tercih edebilirsiniz.Göster