Çikolata Çeşitleri ve Fiyatları

Hepimizin sevdiği lezzetlerden biri olan çikolata, kakao ağaçlarının çekirdeklerinden yani tohumlarından elde edilen bir yiyecektir. Kakao oranına göre çikolatanın acılığı değişmektedir. Eğer çikolatanın içinde %70 ve üzeri kakao kullanılmışsa çikolatanın hafif acımsı tadı ortaya çıkar. Çikolatalar fındıklı, fıstıklı ya da sütlü olabilir. Çayın, kahvenin yanında tercih edildiği gibi tatlı ve pastaların yapımında da kullanılmaktadır. Çikolata enerji veren bir yiyecektir. Ballıpınar olarak bizler de organik glütensiz çikolata satışı yapmaktayız. 1. kalite organik glütensiz çikolatalarımızı güvenle tercih edebilirsiniz.
Afyonkarahisar gastronomi şehri olarak birçok lezzetli ürüne ev sahipliği yapıyor, bu ürünleri özenle üretiyor, doğal ve lezzetli haliyle sizlere sunuyoruz. Ballıpınar Çiftliği ailesi olarak Türkiye’nin sayılı Arı İşletme Belgesi olan çiftliklerinden biriyiz. Yetiştirdiğimiz hayvanlar sayesinde doğal süt elde ediyor, günlük süt satışı yapıyoruz. Sütle birlikte süt ürünleri üzerine de hizmet veriyoruz. Bildiğiniz üzere Afyonkarahisar denildiği zaman akla kaymak, sucuk ve lokum geliyor. Özel koşullarda üretilen bu lezzetler taze olarak sizlere sunuluyor. Tüm bu lezzetlerle birlikte çikolata satışı da yapıyoruz. Organik, sağlıklı ve lezzetli çikolatalar için Ballıpınar Çiftliği ailesini tercih edebilirsiniz. Firma olarak 1. sınıf ürünler üzerine hizmet veriyoruz. Ürünlerimizi güvenle tercih edebilir, tüketebilirsiniz. Satış mağazamıza gelerek çikolata alabileceğiniz gibi bulunduğunuz adrese çikolata siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz kısa süre sonra adresinize gelmiş olacaktır. Biz, Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapmaktayız.

Çikolata Çeşitleri Neler?

Çikolatalar farklı ürünlerle hazırlanmaktadır. Çikolatanın yapımında asıl malzeme olarak kakao çekirdeği kullanılmaktadır. Kakao çekirdeğinin oranı arttıkça çikolatanın tadında acılık olur. Genel olarak çikolataların içerisinde birçok katkı maddesi kullanılmaktadır. Bu katkı maddeleri sağlığa zararlıdır. Çikolatadan vazgeçemiyorsanız ve sağlığınızı da korumak istiyorsanız Ballıpınar Çiftliği ile sizlere sunulan çikolataları tercih edebilirsiniz. Ballıpınar olarak sizlere sunduğumuz çikolatalar:
·       Organik Ham Çikolata
·       Glütensiz Antep Fıstıklı Çikolata
·       Glütensiz Kakaolu Fındıklı Bitter Çikolata
Online mağazamızda sizlere üç farklı çikolata ile hizmet vermekteyiz. Herhangi bir katkı maddesi kullanılmayan, sağlıklı ve lezzetli çikolataları güvenle tercih edebilirsiniz. Çikolatalar, uygun fiyat aralığında sizlere sunulmaktadır. Fiyatları incelediğiniz zaman normal fiyatlardan yüksek gelebilir. Fakat çikolataların organik, güvenilir ve sağlıklı olduğunu göz önünde bulundurursanız fiyatlar konusunda pek sorun yaşamamış olursunuz. Çikolata fiyatı üründen ürüne değişiklik göstermektedir. Çünkü çikolata yapımında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Sade çikolata, sütlü çikolata, bitter çikolata, fındıklı çikolata, fıstıklı çikolata gibi farklı çikolata çeşitleri bulunmaktadır. Sütlü çikolata içerisinde doğal süt kullanılmaktadır. Bitter çikolatanın içerisinde kullanılan kakao çekirdeğinin oranı artmaktadır. Fındıklı çikolatalarla fıstıklı çikolataların da fiyatlarında değişiklik görülmektedir.

Sağlıklı ve Lezzetli Çikolatalar

Çayınızın veya kahvenizin yanında çikolata tüketmeyi seviyorsanız fakat sağlığınızı korumak istiyorsanız sizin için özel olarak satışa sunduğumuz çikolataları tercih edebilirsiniz. Çikolatalar çay ve kahve yanında tüketildiği gibi misafirlere ikram edilmek için de tercih edilir. Glütene alerjisi olanlar da ya glüten tüketmek istemeyenler için özel olarak üretilen çikolatalar Ballıpınar Çiftliği aracılığı  ile sizlere sunuluyor. Online site üzerinden tüketiciye sunulan çikolatalar glüten içermiyor. Aynı zamanda bu çikolataların içerisinde doğal malzemeler kullanılıyor. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli çikolatalar için kolaylıkla sipariş oluşturabilir, çikolatayı bulunduğunuz adrese isteyebilirsiniz. Firma olarak hem Afyonkarahisar’da bulunan satış mağazamızdan hem de internet üzerinden hizmet verebiliyoruz. Çikolata satın al işlemi için internet üzerinden kolaylıkla siparişinizi oluşturabilir, bulunduğunuz adrese çikolata isteyebilirsiniz. Eğer Afyonkarahisar’da oturuyorsanız daha kısa sürede çikolatanız size ulaştırılır. Eğer Türkiye’nin herhangi bir yerinde oturuyorsanız kargo süresi olabildiğince kısa tutulacaktır.
Sağlıklı ve lezzetli çikolatalar istiyorsanız glütensiz çikolatalara şans vermelisiniz. Bu çikolataların içerisinde katkı maddeleri kullanılmamıştır. Doğal içeriğe sahip olan çikolataları saklama koşullarına uygun olarak muhafaza etmelisiniz. Böylelikle çikolatanın yapısını, kalitesini ve lezzetini korumuş olursunuz. Çikolataların içerisinde kullanılan fındık, fıstık, süt, vanilya gibi ürünler tamamen doğaldır. Çayınızın veya kahvenizin yanında tercih edeceğiniz bu çikolatalar hafif bir lezzete sahiptir. Çikolatanız özel olarak paketlenir ve adresinize gönderilir. Doğru ve uygun fiyatlarla doğal, sağlıklı ve lezzetli çikolata tatmak istiyorsanız Ballıpınar Çiftliği ailesini tercih edebilirsiniz.Göster