• Tiryakioğlu Mantı 400 Gr

Tiryakioğlu Mantı 400 Gr

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   25,00 TL

  • Vergiler Dahil: 25,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Kayseri Mantısı Ballıpınar’da

Türk mutfağının yöresel lezzetleri içerisinde olan ve hamur ile kıymanın birleşmesiyle ortaya şahane bir sunum ortaya çıkan Kayseri mantı pek çok kişinin gönlünde aynı zamanda midesinde taht kurmuştur.

Kırşehir, Ardahan, Yozgat, Adana, Sivas gibi illerde uzun yıllar tüketilen bu yiyecek daha çok Kayseri ile özdeşleşmiştir. Her yöreye yayılan bu eşsiz lezzet ayrıca hazır yemek olarak da bulunabilmesi sayesinde pek çok zaman lezzetli bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Önceden hazırlanıp uygun koşullarda muhafaza edilmesiyle oldukça uzun süre kullanışlı halde durabilen ve istenildiği zaman kısa sürede ama bir o kadar da eşsiz lezzeti ile sofralarda başrolü oynayabilen Türk mutfağının eşsiz lezzetidir.

Mantının Faydaları

Her yemeğin, besinin, gıdanın olduğu gibi mantının da elbette ki faydaları olmaktadır. Fakat bu faydalar daha çok dikkatli bir şekilde tüketildiğinde kendini göstermektedir. Aksi takdirde sağlık açısından sıkıntılı durumlar yaşanmasına sebep olabilmektedir.

Yüksek miktarda karbonhidrat içermesinden dolayı vücudun gerekli olan ihtiyacını karşılayabilmektedir. Ayrıca içeriğine et konulmasından dolayı da protein de içermektedir. Ki zaten dana etinin sadece 4 gramı protein açısından günlük değerin neredeyse % 64’ünü karşılayabilmektedir. 

İçeriğinde yüksek oranda B6 ve B12 vitaminlerini de barındırmaktadır. İnsan vücudunun içerisinde bulunan tehlikeli kimyasalları iyi huylu moleküllere dönüştürmede de etkisinin olduğu bilinmektedir. Selenyum açısından da zengin olan bir besindir.

Bu ve daha sayabileceğimiz faydalar sayesinde oldukça sağlıklı bir besin gibi görünse de tüketimine oldukça dikkat edildiği sürede bu sağlıklı halini barındırdığı hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Ballıpınar’da Kaliteli Mantı

Tüm gıda ürünleri gibi mantı da doğallığı ve organikliği güven duyulan yerden alınmalıdır. Sağlık açısından da lezzet açısından verim alabilmek için bu oldukça önemli unsurdur. Ballıpınar da ürünlerinde en çok bu unsura dikkat etmekte ve her zaman en güvenilir ve organik ürünler ile müşterilerini buluşturmaya özen göstermektedir.

Kayseri mantı sipariş vermek isteyen ya da Kayseri mantı fiyat hakkında bilgi almak isteyenler için imdada Ballıpınar’ın internet sitesi koşmaktadır. Bu internet sitesinden aynı zamanda alışveriş yaparak dilediğiniz zaman dilediğiniz doğal ürünlere anında ulaşabilme şansına ve konforuna sahip olabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler