• Halil Esen Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Lt

Halil Esen Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 Lt

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Stok Durumu: : Stokta var
  • Fiyat:   240,00 TL

  • Vergiler Dahil: 240,00 TL
  • Bilgilendirme: Cuma & Cumartesi Verilen Siparişler Pazartesi Kargolanır.
  • Afyon Merkez'den Verilen Siparişler Bizim Tarafımızdan Ücretsiz Olarak Kapıya Teslim Edilir. Dilerseniz Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz.
  • Gönderim ve Paketleme: Siperişleriniz Strafor Köpük ve Buz Aküsü İle Güvenli Bir Şekilde Gönderilir.

Halil Esen Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Sızma Zeytinyağı İçin Doğru Tercih

Bir yemeği lezzetli yapan üç malzeme vardır. Bu malzemelerin başında yağ gelmektedir. Ancak bu yağ zeytinyağıdır. Yapılan incelemeler sonucunda zeytinin yağlı bir besin olduğu belirlenmiştir. İçerisinde yer alan bileşenler ile tüketilmesi en uygun yağ olduğu belirlenmiştir. Bunun yanı sıra zeytinden yağ elde edilirken kimyasal değil mekanik yöntemlerin tercih edilmesi de önemli bir noktadır. Çeşitli ekipmanlar kullanılarak soğuk sıkım tekniği ile sızma zeytinyağı elde edilmiş olmaktadır. Verimli bir yöntem olmasının yanında sağlık açısından da çok uygundur.

Zeytin Ağacı Dalından Yağ Şişelerine

Hasat zamanı toplanan zeytinler, yıkama işlemi ve yapılan birkaç işlemden sonra sıkım için hazır olmaktadır. Bu işlemlerin amacı tamamen acımsı tadından, toprak ve çeşitli şeylerde temizlemek ve sıkım için en uygun hale getirilmesidir. Sonrasında zeytinlerin içerisinde yer alan yağlar şişelere doldurulmaktadır. Ballıpınar Çiftliği olarak sizleri en doğal ve eşsiz hali ile sızma zeytinyağını sunmaktayız. Yemeklerdeki muhteşem lezzetin sırrını arıyorsanız aradığınız cevap budur.

Halil Esen Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı Siparişini Nasıl Oluşturulabilirsiniz?

Zeytinyağının yolculuğu zeytin ağacında ilk çiçeğin açması ile başlar. Bu kadar lezzetli olmasının bir nedeni de hem uzun bir süreç hem de doğanın kalbinden gelen bir mucize olmasıdır. Halil Esen Sızma Soğuk Sıkım Zeytinyağı sipariş talebini sitemizden oluşturarak adresinize teslim edilmektedir. Taze ve sorunsuz bir şekilde ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz. Nasıl alırım diye düşünmek yerine sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Türkiye’nin en kaliteli, en lezzetli ve en güvenilir ürünlerini çıkarma noktasında en iddialı şehri olan Afyon’da hizmet veren firmamız, her geçen gün daha çok müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşıyor. Müşteri kitlemiz arttıkça ürünlerimizde sirkülasyon da hızlandığı için, her ürünümüzü taze olarak müşterilerimize iletme şansımız da artıyor.

Sağlıklı ve 1. sınıf kalitede olan ürünlerimizin her birini Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaştırabiliyoruz. Satın aldığınız ürüne özel, en doğru paketleme şekliyle size ulaştırdığımız ürünlerimize normalde Afyon’da fiziksel olan mağazamızda yıllardır satışı yapıldığı için direkt olarak ulaşabiliyordunuz. Ancak şimdi sitemiz üzerinden doğrudan evinize kargo ile tüm ürünlerimizi isteyebilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu taze ve sağlıklı ürünlere çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalitesinin, yapabileceğimiz en iyi reklam olduğunun farkındayız. Sizlerin yüzünde bıraktığımız tebessüm, Ballıpınar’ın bu denli herkes tarafından tanınan bir marka haline dönüşmesini sağladı. Aynı vizyonla devam ederek satışını yaptığımız ürünlerin çeşitliliğini de artırarak, arkamızda daha çok sayıda memnun müşteri bırakmaya çalışıyoruz.

Çok sayıda ürün satışı yaparak sizlere en üst düzeyde hizmeti kapınıza kadar getirmeyi amaçlıyoruz. Eşsiz kalitedeki ürünlerimize erişmenizi bu kadar kolay kılarken, aynı zamanda fiyatlarımızı da mümkün olduğu kadar uygun tutmaya çalışıyor ve müşteri kitlemizi her geçen gün daha da artırmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her zaman bizden ulaşabilirsiniz.

Dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmek istiyorsanız öncelikle satın aldığınız ürünlerin sağlıklı olmasına, güvenilir bir firma tarafından satılıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Yılların da verdiği tecrübe ile çalışan personellerimiz, sizlere en kaliteli ürünleri en güzel şekilde sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler